• Без категорії

Найбільш образливі слова для молодої мами

Ти виглядаєш дуже втомленою 

Звичайно, безліч нових обов’язків і справ накладають свій відбиток, і нам не завжди виходить виглядати ідеально. Але нагадувати молодій мамі про її не найкращий вигляд не варто.

Ти ж сидиш удома 

О, цю фразу чули майже всі молоді мами. Але якраз вони працюють цілодобово, піклуючись про малюка. А тому такі образливі слова можуть довести маму до справжньої істерики.

Ти як справжня мамашка

Такі слова багатьох молодих мам просто дратують – вони відчувають себе домашніми квочками. А особливо неприємно слухати такі образливі слова від подруги, яка виглядає молодшою, стрункішою і в проміжках між роботою розважається у клубах і кафе з шанувальниками.

Одягни це – так ти виглядаєш стрункішою

Ну, звичайно, це образливі слова для кожної з нас, а особливо після пологів, коли ми ще не повернулися в колишню форму. Дівчата і так знають про свої недоліки, і не обов’язково їм про це нагадувати.

Якби це була моя дитина … 

Такі образливі слова просто неприпустимі для будь-якої матері. Вони звучать так, ніби вона погано дбає і не розуміє, як поводитися зі своїм рідним малюком. Можна просто запропонувати спробувати зробити щось трохи інакше.

Ти знову завагітніла?

Ця фраза рівнозначна тому, що ви натякаєте молодій мамі про її неідеальні форми після пологів. Такі образливі слова можуть кожну розлютити не на жарт і навіть розвинути комплекси.

Я б своїй дитині це ніколи не дала

Якщо мама дає щось своєму малюкові, значить, вона вважає це правильним. Це не просто образливі слова – це пряме звинувачення її в неспроможності як мами. У кожного різні погляди на правильність речей – харчування, сповивання, стиль одягу і т.д.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...