НА ВОЛОСОК ВІД ІДЕАЛУ: 5 ПОМИЛОК ПІД ЧАС ДЕПІЛЯЦІЇ ЗОНИ БІКІНІ

Під час пляжного сезону особливо важливо, щоб жоден зайвий волосок не зіпсував красиву картинку. Але часто після депіляції залишаються порізи і подразнення. А все через такі помилки:

Помилка 1. Голити довге волосся

Правило просте: якщо волосся довше 6 мм, не голіться, інакше порізів не уникнути. Спочатку необхідно підстригти «рослинність», а потім вже наводити красу за допомогою бритви. Чим коротше волосся – тим краще вона спрацює.

Помилка 2. Голитися насухо

Іноді ми в поспіху любимо підголювати волосся насухо. Якщо на ногах, де волосся не таке жорстке, ця процедура може пройти без ексцесів, то в зоні бікіні вона може закінчитись вросшим волоссям і порізами. Тому не поспішаємо і робимо депіляцію за всіма правила. В ідеалі – з лосьйоном для гоління. Причому найкраще брати саме чоловічий. Він краще за всіх справляється з поставленим завданням.

Помилка 3. Користуватися старим лезом

Запам’ятайте золоте правило: нова депіляція – нове лезо. Інакше вам не тільки не домогтися ідеальної гладкості шкіри, але і можна ще її і травмувати.

Помилка 4. Робити депіляцію напередодні місячних

Видалення волосся за допомогою воску або шугарингу – це завжди досить неприємна процедура. Але перед критичними днями вона особливо болюча. Через це часто не виходить досягти ідеального результату.

Помилка 5. Одягати синтетичну білизну відразу після процедури

Позбувшись від всього непотрібного у вашій зоні бікіні, одягайте виключно бавовняні трусики. Ну хоча б перші два дні. Синтетика, мереживо – все це може спровокувати подразнення на шкірі, яка нещодавно зазнала випробувань.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...