На темній стороні

На темній стороніЯк правильно змінити колір волосся зі світлого на радикально темний: маленькі секрети великого перетворення.

Радикальне фарбування волосся – крок, безумовно, сміливий. Зважившись з блондинки перетворитися на брюнетку, ви міняєте не тільки свій образ, імідж, але почасти й манеру поведінки і характер. Адже неможливо уявити собі, щоб, наприклад, Скарлетт О’Хара з легендарного фільму «Віднесені вітром» або, скажімо, героїня Лайзи Міннеллі в мюзиклі «Кабаре» мали золотисті локони. Але якщо ви зважилися на фарбування, то краще робити це під чуйним керівництвом професіонала. А ми спробуємо відповісти на найчастіші запитання, чи пов’язує зі зміною кольору волосся.

Отже, що потрібно знати, щоб уникнути можливих помилок при фарбуванні?

Коли відомій топ-моделі Лінді Євангелісті поставили запитання: «Що ви робите, щоб поліпшити настрій?» – Вона відповіла: «Міняю колір волосся!» Але перш ніж покращувати свій настрій, необхідно чітко визначитися з кольором. Якщо вам не терпиться потемніти, потрібно вибирати відтінок, який темніше вашого нинішнього кольору волосся максимум на п’ять тонів, не більше. Тільки в цьому випадку ви отримаєте хороший результат. А ось якщо ви захотіли з блондинки відразу стати брюнеткою, то перевтілюватися все ж рекомендується в перукарнях чи салонах. Тому що радикальна зміна кольору – досить складна процедура і вимагає участі досвідченого майстра. Ще одна невелика ремарка: якщо ви міняєте колір більше ніж на два тони, необхідно зробити попереднє знебарвлення (але не більше ніж на шість тонів), потім нанести обрану стійку фарбу. В іншому випадку пігмент досить швидко змиється, від вашого блискучого шоколадного відтінку залишаться одні спогади.

Чи потрібно тестувати фарбу на алергію?

Обов’язково! Необхідно провести тест на чутливість за дві доби до нанесення фарби (робиться на згині ліктя). Це убезпечить вас від неприємних явищ. Якщо тест пройшов вдало (немає почервоніння, подразнень шкіри), можна використовувати обрану фарбу.

Радикальне фарбування – це серйозна травма для волосся. Як слід доглядати за ним, щоб не втратити?

Для збереження кольору і блиску ваших локонів необхідно використовувати спеціальні лінії по догляду за фарбованим волоссям, так як дія одного продукту підсилює дію іншого. Дуже ефективні маски, бальзами, до складу яких входять речовини, що блокують фарбувальний пігмент в структурі волосся і продовжують яскравість кольору. Відразу після того, як ви перетворилися з блондинки в брюнетку або шатенку, можна зробити процедуру ламінування. Волосся покривається найтоншою плівкою, що захищає його від вигорання, а колір зберігається набагато довше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...