• Без категорії

На роботу з "черевцем"

0121. Якщо ви схильні до нападів уранішньої нудоти, коли навіть піднятися з ліжка стає проблемою, починайте ранок без суєти. Додайте процесу пробудження характер ритуалу: з вечора переведіть будильник – вам потрібно прокинутися на 30 хвилин раніше звичного. Вранці поволі розплющуйте очі, глибоко вдихніть, струсіть з себе сон, а потім, залишаючись в ліжку, з’їжте що-небудь, наприклад, твердий несолодкий сухарик.

2. Перетворити робочий день на справжнє випробування для вагітної здатна одна делікатна проблема, а саме – закреп. Вранці всьому виною звичний поспіх, вдень в офісі – відсутність умов, а до вечора стає безумовно ніяково. Тому працюючій жінці хочеш не хочеш доводиться стежити ще і за безперебійним функціонуванням кишечника. Вранці, натщесерце, можна випивати стакан води, з’їдати небагато наперед замоченої кураги або чорносливу, столову ложку тертого вареного буряка і т.п. Основне – збираючись на роботу, знайти час для неспішних відвідин туалету, щоб не відволікатися протягом дня.

3. Майбутня мама нерідко схильна до слабкості і сонливості. Пам’ятайте, що в сон тягне частіше в задушливих, переповнених людьми приміщеннях, тому регулярно провітрюйте свою кімнату, але не допускайте протягів. Повітря повинне бути свіжим, без сторонніх запахів, наприклад, сигаретного диму або залежаної їжі.

4. Не соромтеся підтримувати комфортну для себе температуру і вогкість повітря. Занадто жаркі батареї центрального опалювання (але не обігрівачі!) покривайте тонким пледом або тканиною. Якщо повітря дуже сухе – ставте біля себе велику банку з водою. Ну а якщо в офісі прохолодно, запасіться теплим одягом. Відмінно підходять довгі, закриваючі спину, жилети на хутряному підстьобуванні, вони не сковують рухів і зігрівають.

5. Спробуйте після обіду влаштувати собі маленьку прогулянку. Вибираючи маршрут, проявіть фантазію: якщо не вдається придумати невідкладної справи і вийти на вулицю, просто поволі пройдіться по коридорах.

6. Недостатній сон і відсутність свіжого повітря можуть стати причиною раптової слабкості і запаморочення. Сядьте на стілець або опустіться навпочіпки біля стіни і схиліть голову до колін, скоро відчуєте полегшення.

7. При вагітності помітно підвищується стомлюваність. Прагніть припинити почату справу раніше, ніж з’явиться утомленість, і частіше перемикайтеся з однієї справи на інше, відпочиваючи, таким чином, від кожного з них. Щоб швидше відновити сили, сядьте зручно і на декілька хвилин покладіть ноги на сусідній стілець. Додасть бадьорості також звичайне потягування – закиньте руки за голову і поволі відводьте лікті в сторони, виконуючи глибокий вдих.

Коли ж у вас вже народиться малеча, зверніть у вагу на одяг для дітей GF Ferre в Києві. Це один з найякісніших виробників одягу для хлопчиків та дівчаток.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...