На роботу після декрету

На роботу після декретуНарешті ви дочекалися того бажаного дня, коли вашому малюкові виповнилося 3 роки. Ця дата значна не тільки у віці вашого малюка, але і в особистій долі кожного з батьків. Для малюка – це час дитячого садка, для вас – вихід на роботу.

Очевидно, що після тривалого періоду перебування вдома у вас з’явилося чимало нових ідей. Ви готові будувати далі свою кар’єру і приступати до своїх обов’язків. Ще ви цілком готові до нового спілкування, але, є одне «але» – у вас виникне відчуття неспокою, що за такий тривалий час, можливо, деякий досвід втрачено, і навички уже стали не ті, які були до декрету.

Ці відчуття є цілком природними, і його не потрібно боятися, тому як нове – це все забуте старе, яке з часом можна запросто згадати. Ви весь час мріяли в декреті, щоб виповнилося 3 роки дитині, і тоді ваших креативних ідей вистачить на цілий колектив. Але, не варто відразу рватися в бій зі своїми діловими якостями.

За той час, поки ви були в декреті, ваша компанія може зазнати деяких змін, як в колективному плані, так і в його напрямку. І цілком можливо, що перший ваш вихід після декрету цілком буде аналогічний виходу новачкові перший раз на роботу.

Але, не варто панікувати заздалегідь, тому, що в деяких випадках, в перший час вам буде важко пристосуватися до нового розпорядку дня. Будучи в декреті, ви самі планували свій день, а прийшовши на роботу, ви будете повинні підлаштуватися під загальний режим.

І все це запросто можна пережити, якщо не замикатися в собі, а намагатися налагодити взаємини з колегами, навіть з тими, які з’явилися в колективі за час вашої відсутності. Запитуйте, спілкуйтеся, задавайте та вирішуйте виробничі питання, як з колегами, так і своїм начальством.

У вас є хороша можливість працювати неповний день або скорочений тиждень. Залишається тільки вам вирішувати, вимагати від свого роботодавця таких умов праці чи ні. Вам дуже пощастить, якщо ваш начальник піде вам назустріч, тому, як в більшості випадків не все начальство йде на такі поступки.

Одним словом, налаштуйтеся позитивно і побачите, що все у вас далі вийде просто відмінно, тому, як по-іншому у молодої мами просто не може бути.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...