Музика знімає стрес у вагітних

Музика знімає стрес у вагітнихЗабудьте про солоні огірки і морозиво! Все, що потрібне вагітній, щоб зняти напруження – класична музика

Вагітність – унікальний період в житті кожної жінки. В цей період збільшується кількість депресій, тривог і накопичується щоденний стрес. Гарна музика може зменшити і згладити такі негативні моменти вагітності як тривога, стрес і депресія.

В Тайвані провели дослідження 236 вагітних жінок, які знаходилися в другому і третьому семестрі вагітності. На вибір надавали компакт-диск класичної музики, звуками природи або піснями, які співають маленькі діти. Жінки слухали музику по 30 хвилин на день під час відпочинку або домашньої роботи.

За два тижні у жінок, які слухали музику, значно знизилася тривожність, депресія і стрес, порівняно з такими ж вагітними жінками з контрольної групи, які не слухали класичну музику. Дослідники відзначили значно краще загальне самопочуття жінок з “музичної групи”.

Тривога, стрес і депресія – серйозні психічні проблеми, які можуть виникнути під час вагітності і після народження дитини, тому музична терапія – надійний, дешевий, нешкідливий спосіб зміцнення психічного здоров’я майбутньої матері.

Джерело: health-ua

Спонсор: Для желающих освоить джазовую гитару: «Guitar Comping – with Bass Lines in Treble Clef».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...