Музика під час пологів

Музика для пологівБагатьом відомо, що правильно підібрана музика благотворно впливає на наше здоров’я. Не так давно в медицині з’явився термін музикотерапія, зокрема метод музикотерапії використовують у багатьох пологових будинках світу для полегшення хворобливих відчуттів від сутичок. Звичайно, цей метод є не основним, а додатковим засобом знеболення пологів.

Багато вітчизняних акушерів заохочують прослуховування музики під час пологів для полегшення стану породіллі. Вони вважають, що музика допомагає розслабитися, відволіктися від хворобливих сутичок і негативних відчуттів і налаштуватися на майбутню зустріч з малюком. У західних країнах багато пологових палат оснащено музичними центрами, та породіллі з великим задоволенням використовують музикотерапію в процесі пологів. Навіть відомі матусі, наприклад, Брітні Спірс і Кеті Холмс під час пологів слухали спеціально складені збірники музичних композицій.

Оскільки практика музикотерапії в наших пологових будинках ще не поширена, багато майбутніх мам, збираючи речі в пологовий будинок, беруть плеєр чи мобільний телефон з попередньо закачаними в нього улюбленими композиціями.

Музичні уподобання молодих матусь індивідуальні. Комусь допомагає отримати заряд позитиву спокійна класична музика з вираженим ритмом, наприклад, композиції Баха, Шуберта, Бетховена. Хтось віддає перевагу готуватися до зустрічі з малюком під звуки природи, такі як шум моря, спілкування дельфінів або китів, щебетання птахів. Багатьом допомагають розслабитися і контролювати процес сутичок ніжні індійські мантри або інструментальна музика.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...