• Без категорії

Музика для майбутніх мам

Музика для майбутніх мам Дослідження лікарів довели, що вже на п’ятому місяці вагітності дитина чує і розрізняє звуки. Вона може реагувати на гучність і ритм мелодії.

Вона може йому подобатися чи ні. І, через нейроендокринну систему, музика надає дію практично на всі системи і органи дитини: змінюється частота дихання, тонус м’язів, моторика шлунку і кишечника.

Також доведено, що малюки взнають, активніше реагують і віддають перевагу тій музиці, яку вони “чули” до народження, будучи в утробі матері.

Вагітність – це не тільки формування дитини, але і приголомшливий шанс вплинути на інтелект, творчі і музичні здібності вашого малюка, простимулювати його пізнавальний і емоційний розвиток.

Якщо під час вагітності ви хочете, щоб малюк краще чув музику, можна скористатися навушниками, оскільки деякі фахівці вважають, що дитина, будучи в утробі матері, чує звуки трохи інакше, ніж ми. І тому рекомендують майбутнім татам розмовляти з своєю дитиною, шепочучи мамі на вушко.
Так малюку буде краще чутне. Але ви повинні пам’ятати, що, на думку отоларингологів, тривале використовування навушників і прослуховування музики через них веде до погіршення слуху.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...