Муслім

Перекладається з азербайджанського як – "людина, який прийняв іслам".

"Зимовий" Муслім дуже зібраний, до всього ставиться серйозно, добивається успіхів у професійній діяльності, легко робить кар'єру. Тяжіє до точних і природничих наук. Прекрасний керівник, користується авторитетом у колег і підлеглих. "Весняний" Муслім – хороший актор, може стати співаком, танцівником. Чутливий, вміє передати свої почуття іншим. Легко входить в образ. "Літній" Муслім талановитий в області мистецтва, добре розбирається в музиці, живопису. Сам добре малює, пише вірші, музику. Легко йому даються іноземні мови. Любить спостерігати за оточуючими, вивчати психологію людей. Не терпить тиску, стає в таких випадках впертим. Найбільший авторитет для нього – батько. Він завжди радиться з батьком, ближче до нього, ніж до матері. Кілька повільний, не поспішає з висновками, не схильний нікого засуджувати. "Осінній" Муслім – прагматик. Будує плани, а потім послідовно втілює їх у життя. Упертий у досягненні мети, ніколи не зупиниться на досягнутому. Постійно поповнює свої знання. Захоплюється історією, досягає успіху в бізнесі.

Муслім гордий і волелюбний. Може після закінчення школи піти працювати, щоб озирнутися, вирішити, чим йому краще зайнятися. І не слід його відмовляти, він знає, що робить. Потім обов'язково закінчує вуз, отримує саме ту освіту, яку хоче отримати. До вибору професії підходить дуже серйозно, присвячує їй усе своє життя. Муслім володіє вишуканим смаком, акуратний, елегантний. Уважний до батьків, де б не був, не забуває подзвонити матері.

У будинку любить затишок, вміє обставити квартиру. Все вміє робити сам. Любить виготовляти ювелірні вироби, сувеніри і дарувати близьким. Муслім не завжди вміє розрахувати свій час, він іноді спізнюється на зустрічі, на роботу, але його всі знають, люблять і прощають. Муслім може знайти вихід з найскладнішої ситуації, це особливо цінують його близькі, користуються його порадами, охоче приймають його допомогу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...