Мумійо як засіб від розтяжок під час вагітності

Мумійо під час вагітностіВагітність – це той важливий період в житті жінки, коли не варто відмовлятися від використання різних методів і способів по догляду за своєю зовнішністю. Адже завдяки цьому після вагітності і пологів жінка зможе швидше повернутися в свою колишню форму, повернути колишню красу і уникнути різних негативних наслідків у вигляді проблем з волоссям, нігтями, зубами, а також підвищеною сухістю шкіри, розтяжками та варикозом. Багато майбутніх мам намагаються оберігати себе від усього в цей період, вважаючи, що деякі процедури або засоби можуть нашкодити здоров’ю і навіть життю малюка. В принципі в цьому є доля правди, проте якщо робити все продумано і ретельно підбирати методи по догляду за своєю зовнішністю, то можна уникнути багатьох проблем і ризиків.

Найпоширенішою проблемою практично всіх майбутніх мам вважається поява розтяжок або стрий, які виникають найчастіше на стегнах, сідницях, грудях, а головне на животі, надаючи тим самим шкірі в деяких випадках просто жахливий зовнішній вигляд. Сьогодні в різних сучасних журналах і на форумах в Інтернеті багато жінок діляться між собою різними рецептами, що дозволяють зберегти або в якійсь мірі повернути пружність і гладкість шкірі після народження дитини. Особливо популярними є креми з мумійо від розтяжок при вагітності. Чим же корисний цей засіб і чи немає шкоди від нього для майбутньої дитини?

Взагалі протипоказань для застосування кремів з мумійо під час вагітності немає, так як свого часу досліджень в даній області не проводилося, тому кожна майбутня мама повинна в першу чергу проконсультуватися з лікарем. Що стосується питання про те, чи можна пити мумійо при вагітності чи ні, то сміливо можна сказати, що робити цього категорично не можна. Краще всього, звичайно ж, використовувати крем від розтяжок на основі даного засобу, приготованого в домашніх умовах. Для цього необхідно взяти 2-5 грамів мумиё і ретельно розчинити у чайній ложці теплої кип’яченої води. Після цього дану масу змішати з дитячим жирним кремом приблизно такого ж об’єму і втирати в проблемні місця один раз на добу. Такий крем відмінно бореться з розтяжками і попереджає їх повторну появу, тонізує і підвищує пружність шкіри, живить її необхідними мінералами і вітамінами. Проте варто пам’ятати, що процес позбавлення від розтяжок за допомогою мумійо досить тривалий, а тому варто запастися терпінням. Та й позбутися від глибоких розтяжок повністю не вийде, а ось дрібні стриї пропадуть назовсім через деякий час.

Джерело: stranadetstva.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...