Мрієте про малюка? Спробуйте зробити карту бажань

Мрієте про малюка Спробуйте зробити карту бажань

“Коли чогось сильно захочеш, весь Всесвіт буде сприяти тому, щоб бажання твоє збулося”. Пауло Коельо

Ви ніколи не замислювалися, чому одні люди живуть щасливо, а інші просто тягнуть своє існування. Є дівчата, що успішно виходять заміж, для яких кожен новий день починається з радісної усмішки коханого чоловіка і малюка. І в той же час для багатьох з нас нескінченна низка сірих буднів перетворюється на постійну боротьбу за свій маленький шматочок жіночого щастя? Дурне питання. Звичайно ж, хоч раз у житті кожен з нас обов’язково стикався з цією дилемою.

У результаті старанних, хоч і не завжди плідних, пошуків відповіді на дане питання людство, непомітно для самого себе, розділилося на кілька «фан-груп». Хтось став прихильником ідеї про те, що все в світі вирішено, і змінити долю неможливо, скільки об стінки не бийся. Інші щиро вірять у вищі сили, які рано чи пізно обов’язково облагодіють праведників. Нарешті, є прихильники гасла «все в наших руках!» Ну, а істина, як відомо, переминається з боку на бік десь посерединці.

Що стосується моєї особистої системи світогляду, то вона схиляється в бік ідеї «ми самі ковалі свого щастя». Якщо теорія вам імпонує, і ви давно мрієте про те, щоб до вашого віконця прилетів лелека, спробуйте скласти «карту бажань». Як мінімум отримаєте масу задоволення від самого процесу занурення в мрії, як максимум … хто знає, фантазії, втілені в образи, збуваються із завидною періодичністю.

У чому секрет чарівництва?

Насправді до кінця він так і не розкритий. Хоча, як і належить будь-якому «порядному» секрету, тут існує цілий набір гіпотез.

Психологи стверджують, що формуючи перед очима чіткий образ власних бажань, ми вже починаємо втілювати їх у життя. Так як щось невизначене перетворюється на чітко поставлену мету-програму, до якої людина, іноді підсвідомо, починає прагнути.

Люди ж, які вірять у «карту бажань» з ентузіазмом згадують про матеріальність думок і зверненні до добрих сил, керуючим нашим світом.

Як скласти карту бажань

Строго кажучи, на мій погляд, слідувати якимось правилам не обов’язково. Цілком достатньо знайти саме той образ-картинку, який би найбільше відповідав вашим прагненням, і повісити на видному місці. Так, якщо ви мрієте про поповнення в сім’ї – підшукайте в інтернеті фото здоровенького милого немовляти. Було б здорово знайти для такої картинки місце в спальні. Тоді ви неодмінно зайвий раз помрієте про крихті уві сні. Та й чужі очі її не помітять.

Ну, а якщо вам хочеться зробити все «по науці» або попросту злегка поворожити, то ось рецепт

У центрі колажу поставте своє фото, де ви щасливі.

Виділяйте головну мрію, але не забувайте про всіх інших. Якщо починати з верхнього лівого кута, то за годинниковою стрілкою слід розташовувати фото, що ілюструють матеріальні блага, успіх, любов, дітей та творчість, подорожі, кар’єру, освіту, сімейні цінності. Таким чином, коло повинне замкнутися.

Підпишіть картинки «моя щаслива сім’я», «мій Здоровенький малюк» тощо.

Будьте обережні з мріями

Оскільки, як не крути, «карта бажань» – це, свого роду, програмування на обрану ціль, то і відноситися до неї необхідно серйозно. Наведу два приклади з реального життя. У моєї подружки був подібний колаж, прикріплений на видному місці. Яскравою плямою в ньому виділялося фото, до непристойності імпозантного мачо, під яким стояв розмашистий підпис «Той, кого я люблю». Через деякий час помічаю, що напис перекреслений. Підходжу ближче і читаю: «Той, що закоханий у мене».

І трохи менше забавний приклад. Після третіх пологів я важила 90 кг і ніяк не могла впоратися з проблемою. Начитавшись розумних порад, повісила на холодильник своє давнє фото з тих благословенних часів, коли їсти можна було все, що завгодно, і куди воно поділося – абсолютно незрозуміло. І, що ж ви думаєте? Схудла! За 3 місяці – 8 кг, без яких або зусиль. Але тільки якою ціною … в той час мені довелося пережити сильний стрес, і їсти не хотілося зовсім. Зайшовши якось на кухню і помітивши себе – кохану, а ля модель, додала, на всяк випадок, свій підпис «я худенька, здорова і щаслива».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...