Можливі проблеми при схудненні

problemy-shudnennyaЯкщо ви вважаєте, що вага може піти добровільно, – це помилка. Цьому має бути вагома причина, наприклад, погіршення вашого здоров’я. Якщо ви помітили, що протягом 3 -х тижнів схудли на 2,5 кг, а за один місяць кілограми склали до 10 % від вашої загальної маси тіла – вам негайно потрібно звертатися до лікаря.

Характерні симптоми : ком у горлі, серцебиття нерівне, сонливість, від якої не рятує навіть міцну каву, підвищений апетит, постійно хочеться їсти. Можливо, збільшена щитовидна залоза, яка помітно активізувалася. Цей стан називається гіпертиреозом.

Жінки зустрічаються з цією проблемою набагато частіше чоловіків. Щитовидна залоза працює в режимі прискорення, виробляючи тироксин, який прискорює обмін речовин в організмі. Працюючи на знос, щитовидна залоза не витримує напруги і виникає ризик тяжко захворіти, можливий навіть остеопороз.

Багато що залежить від емоційного стану людини: смуток, поганий настрій, хандра, які тривають кілька тижнів. Скоріше всього це депресія, яка зустрічається у жінок, адже гра гормонів відбувається на тлі виробляються гіпофізом. Звичайно, причин цього стану може бути безліч, але головне: депресія і апетит не є сумісними.

Рекомендують їсти хліб і кашу, але, як правило, навіть крихта хліба або ложка каші може зробити вас заручником туалету. Можливо, це непереносимість глютену (рослинний білок), що є в житі, ячмені пшениці і вівсі. Його частинки зустрічаються з антитілами в тонкому кишечнику, впливаючи на слизову оболонку, тому поживні речовини погано всмоктуються. Як же виключити целіакію ( непереносимість глютену )? Лікарі рекомендують зробити аналіз крові ( з вени ) і гастроскопію слизової кишечника, можуть допомогти огляду і відеокапсули. У разі підтвердження діагнозу – продукти, які містять глютен, потрібно виключити зі свого раціону. Але шкодувати про зроблену процедурі не потрібно : по-перше, негативний результат – це спокій, а для слизової – оновлення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...