Моніка Беллуччі чекає поповнення

 Моніка Беллуччі чекає поповнення
Одна з найвідоміших італійських актрис 20-го і 21-го століття і просто красива жінка Моніка Беллуччі чекає другого малюка. Офіційного повідомлення поки немає, але за інформацією таблоїдів, зірка поділилася радісною звісткою з колегами по фільму, в зйомках якого вона зайнята на даний момент.

Імовірно, Моніка знаходиться на третьому місяці вагітності. Вона відмінно себе відчуває і йти в декретну відпустку поки не збирається.

Як відомо, робота завжди віднімала у італійської актриси масу часу. Її чоловік Венсан Кассел також безупинно знімався, тому подружжя бачилося украй рідко і спілкувалося переважно по телефону. Вони регулярно заводили розмови про дітей, але кожного разу приходили до висновку, що ще не час, пише видання “Дни.ру”.

Первісток пари – малятко Дева – з’явилася на світ в 2004 році. “Я годувала дочку грудьми в перервах між зйомками. Я як і раніше знімаюся, а вона переїздить разом зі мною з одного знімального майданчика на інший. Через три роки вона піде в школу, і мені доведеться змінити свій спосіб життя: я перестану працювати”, – признавалася в інтерв’ю Беллуччі минулого року.

До речі, незадовго до народження дочки актриса згодилася на відверту фотосесію подібно своїм голлівудським колегам. Будучи на шостому місяці вагітності, Моніка позувала для італійського видання Vanity Fair. Поки залишається тільки здогадуватися, чи зважиться 45-річна діва на подібну фотосесію знов. Але як запевняє сама Моніка, у неї немає абсолютно ніяких комплексів з приводу зовнішності. “Я не боюся зморшок під очима, – говорить Беллуччі. – Після народження дочки моя краса перестала мене цікавити. Я навіть в дзеркало дивлюся лише по потребі”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...