Молодий коханець: плюси і мінуси

Молодий коханець плюси і мінусиТрохи більше століття тому роман дорослої жінки з юним залицяльником був верх непристойності, а тепер – це абсолютно нормально. Сучасних жінок мало цікавлять однолітки, адже все, чим забита їх голова – це машини, квартири, рахунки в банку, підвищення і все в цьому ж дусі. Матеріальний добробут ще нікому не заважав, але ні для кого не секрет, що в наш час жінка здатна забезпечити себе сама, а ось почуття і пристрасть може підігріти в ній не кожен чоловік.

У суспільстві склалося безліч стереотипів про відносини, але, що стосується різниці у віці, тут нічого не можна однозначно сказати. Деяким чоловікам навіть подобається, що кохана старша за нього – це допомагає ставити високі життєві планки і домагатися їх, до того ж доросла жінка точно знає чого хоче.

Незважаючи на всі плюси нерівних відносин, існує кілька мінусів, які зупинять будь-яку дорослу даму, і змусять задуматися про вірність вибору:

  1. Це несерйозно! Що може дати молодий хлопчик зрілій жінці? “Заняття любов’ю”? Вірші під місяцем? Прогулянки під зорями? Більше, напевно, нічого. Яке майбутнє чекає на ці відносини? Та його взагалі бути не може!

З іншого боку: людям може бути просто один з одним добре! Не завжди інтереси ровесників можуть збігатися. Поки дівчина буде мріяти про кругосвітню подорож в будиночку на колесах, чоловік може мріяти про друге, третє підвищення за рік, і навіть не здогадуватися, що відносини розпадаються, як карткова фігурка. Вік – не перешкода, якщо дві людини весело проводять час, а “заняття любов’ю” – це лише додаток. І, до речі, дуже приємний!

  1. Йому потрібні лише гроші! Так-так! Гроші, турбота, увага – за це ж він нічого не винен. “Любима” сама вибрала його – ось нехай тепер доглядає, плекає. Подруги сміливо назвуть молодого кавалера альфонсом, і будуть всіляко відмовляти від будь-яких відносин з ним.

З іншого боку: не потрібно поспішати з висновками! Чоловік може виявитися альфонсом в будь-якому віці. Якщо у молодого обранця просто немає грошей, щоб оплатити вечерю в дорогому ресторані – це не означає, що він не хоче побалувати свою дівчину. Китайська їжа, замовлена на будинок, може виявитися не гірше фірмової страви професійного кухаря.

  1. Йому потрібна ще одна мамочка! Дорослішати завжди важко, потрібно бути відповідальним, зібраним, серйозним. З роками, в будь-якій парі, жінка починає грати роль “матусі”: а ти сміття виніс? А ти на завтра все приготував? А воду не забув закрити? І так далі. Коли таке відбувається з ровесниками – це, швидше, схоже на милий сімейний жарт. Але, якщо чоловік молодший років на 5 – це виглядає вже ненормально.

З іншого боку: молодий бойфренд буде найбільше намагатися відповідати віку своєї жінки, доводячи, що гідний її, як ніхто інший, адже вона – висота, яку він взяв. А це означає, що у нього великі амбіції і прогресивний погляд на життя.

Нестійкість таких відносин – лише забобони.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...