Молочниця і планування вагітності

Молочниця і планування вагітностіПід час вагітності можуть виникати інфекційні захворювання. Ризик виникнення захворювань підвищується, якщо має місце молочниця, по-науковому називається кандидоз. Ця хвороба викликається дріжджовим грибком «біла кандида», і у вагітних це захворювання зустрічається набагато частіше.

Якщо ви виявили молочницю ще на етапі планування вагітності, то краще всього її відразу ж вилікувати. Є багато різних способів лікування, але про те, які обрати вам, краще порадитися з лікарем – він підбере препарати з урахуванням індивідуальних особливостей. Не забувайте про те, що курс лікування необхідно проходити разом з партнером, інакше всі ваші спроби позбутися небажаних виділень і неприємних відчуттів будуть безрезультатні.

Якщо ви дізналися про те, що у вас молочниця, вже під час вагітності, то не потрібно сильно переживати і впадати у відчай, тому що існує чимало способів позбутися молочниці і в період очікування дитини. Основні методи, які застосовуються для лікування молочниці при вагітності – це свічки, таблетки і озонотерапія.

Лікування молочниці навіть під час вагітності обов’язкове, оскільки захворювання може передатися дитині. Молочниця може викликати зараження плода, при цьому вразивши важливі органи майбутнього малюка, хоча частіше далі пуповини вона не проходить. Крім того, дитина може заразитися кандидозом від мами під час пологів – це буде проявлятися у вигляді білого нальоту на язиці і яснах у новонародженого, і тоді вже необхідне спеціальне лікування.

Щоб знизити ризик появи молочниці, слід дотримуватися певної дієти: обмежити споживання мучного, солодкого, гострого, ввести в раціон біфідопродукти. Не варто вживати ті продукти, які містять лактобактерії, так як їх додаткова присутність в організмі збільшує життєздатність і активність грибків молочниці. Приймайте загальнозміцнюючі препарати та засоби для підвищення імунітету, а також полівітаміни, оскільки сильний імунітет не дозволяє розвиватися кандидозу і більш сприятливо впливає на перебіг вагітності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...