Модна мамочка

Ваша мама багато разів розповідала вам, як важко доглядати за немовлям? Що коли ви тільки народилися, вона відчувала себе виснаженою і втомленою? Не думайте, що у вас все буде точно так: сучасні технології та Лайфхак зробили життя молодих мам набагато комфортнішим!

Материнство часто асоціюється з самопожертвою. Вважається, що, народивши дитину, жінка опиняється перед вибором: кар’єра чи будинок, турбота про сім’ю або самореалізація. Насправді часи, коли мама була змушена не спати ночами, щодня прати і прасувати пелюшки і стояти в чергах на молочну кухню, вже пройшли. І за це варто сказати спасибі Всесвіту, новому часу і, звичайно, прогресу. Ми перерахуємо лише деякі Лайфхаки, які повинні бути в арсеналі сучасної матусі!

Мобільні додатки для мам

Зараз існує великий асортимент мобільних додатків, які полегшують життя мами в різних ситуаціях. Наприклад, є аналоги медичних карток малюка, є мобільний щоденник, в якому фіксується режим дня малюка: скільки він спав, коли їв, скільки додав у вазі. Дуже зручно: всі потрібні відомості про життя і розвитку малюка завжди у вас під рукою!

У перші місяці життя дитини додаток «Білий шум» стане справжньою знахідкою, яка допоможе без проблем заколисати дитину. Додаток відтворює звуки, які дитина чує, перебуваючи в животику у мами, вони заспокоюють малюка. Також є програми з шумом дощу, водоспаду, листя.

Відеоняня

Тривожність – головний біль всіх молодих мам. Варто піти з дому хоча б на півгодини, мама починає переживати: як там дитина? Раптом няня його вчасно не погодувала? Раптом у чоловіка не виходить укласти його спати? Відеоняня – той чудовий гаджет, який помітно полегшує життя мами і знижує рівень тривожності. Останнім часом няню круто удосконалили: так, наприклад, з’явилася можливість онлайн-трансляції прямо на ваш мобільний телефон. Де б ви не знаходилися, ви завжди будете в курсі того, що відбувається з малюком!

Радіоняня-бодік

Цей прилад буде корисний тим матусям, які ночами часто зриваються, щоб прислухатися, чи рівномірно дихає малюк, чи немає у нього температури, не плаче він. Прилад-радіоняня прикріплюється прямо на бодік дитини і передає на смартфон відомості про температуру тіла малюка, його рухах уві сні, звуках з дитячої кімнати. Ви нарешті зможете нормально виспатися!

Бездротовий термометр

Малюки часто хворіють, одним з найважливіших показників для діагностики є температура тіла. Коли малюк підхоплює застуду, важливо постійно вимірювати його температуру, щоб вчасно звернутися до лікаря. А це значить – кожну годину-дві користуватися термометром. А якщо малюк спить? А якщо йому не подобається процедура вимірювання температури і він починає плакати? Новий гаджет – справжній порятунок в цій ситуації. Бездротовий термометр представляє собою тонку пластинку, яка кріпиться на тіло дитини. На спеціальному датчику встановлюється максимальна межа температури, і в разі, якщо він досягнутий, прилад видає спеціальний сигнал.

Одяг для годуючих мам

Сучасна індустрія пропонує масу варіантів одягу, призначеної спеціально для молодих мам. Це плаття, футболки, туніки, по виду звичайнісінькі, але з секретом: у них є потаємні блискавки і застібки в районі грудей – для того, щоб мама могла погодувати свого малюка в будь-який момент.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...