Моделювання фігури після пологів

seksualna-figuraВигляд власного живота після пологів здатний засмутити будь-яку молоду маму. Ніби як дитя вже з’явилося на світ, а живіт залишився таким, ніби ви досі на п’ятому місяці вагітності. І як його не втягуй, як не стискати ременем – живіт нікуди не зникає. Підняти настрій і підвищити самооцінку допоможе лише одне: якнайшвидше відновлення фігури до колишніх форм. Коли ж можна буде знову милуватися в дзеркало пласким животом і чи можливо це взагалі?

На думку більшості жінок, мрія про ідеальний живіт може втілитися в реальність лише після тотального схуднення. Деяким навіть вдається зібрати волю в кулак і після народження дитини почати свій шлях до ідеалу, використовуючи найрізноманітніші способи по зменшенню маси тіла. Після декількох місяців найсуворіших дієт і виснажливих занять спортом кілограми нарешті йдуть, і вага вже начебто відповідає нормі, однак фігура як і раніше далека від ідеалу, – живіт ніяк не стає пласким. Виникають цілком логічні запитання: з чим це пов’язано, і як діяти далі?

Навіщо потрібен жир?

Справа в тому, що під час вагітності значно збільшується об’єм підшкірно-жирового прошарку, що пов’язано з гормональними змінами, що відбуваються в організмі майбутньої мами. Найбільша кількість жирових відкладень припадає саме на область живота (меншою мірою стегон, грудей) – саме там жировий прошарок є необхідним захистом плода від зовнішніх впливів. Тому стан підшкірно-жирового клітковини після пологів безпосередньо залежить від того, скільки зайвих кілограмів дама набрала за час вагітності.

Фітнес + дієта

Раціональне харчування і помірні фізичні навантаження в якійсь мірі допоможуть прибрати живіт після пологів. Однак мова йде далеко не про строгі дієти. Недостатня калорійність раціону і обмеження продуктів, які є джерелами білків, вітамінів і мікроелементів, може не найкращим чином позначитися на здоров’ї годуючої мами і малюка. У перші кілька місяців фізичні навантаження можуть полягати у виконанні справ по дому і прогулянках з чадом. Відновити заняття у фітнес-клубі або тренажерному залі можна буде лише через кілька місяців. Але пам’ятайте, тренування повинні бути дозованими. Ви не повинні перевтомлюватися, щоб це не позначилося на якості та кількості грудного молока.

Вумбілдинг

Все більшої популярності в УкраЇні набуває вумбілдинг – методика керування інтимними м’язами. Заняття вумбілдингом дозволять повернути у форму і передродовий вигляд вашу інтимну зону, що дуже важливо для підняття самооцінки молодої мами. Також ця методика і її результат буде позитивно схвалений вашим чоловіком, оскільки вже через місяць він відчує нові феєричні відчуття під час сексу, як і ви.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...