Мода на гумові чоботи

Мода на гумові чоботиБерезень місяць чудовий не тільки ласкавим сонечком, а й страшний своєю відлигою. Танення снігу – це ціла проблема, бо в кожному дворі лежать метрові кучугури, і що робити, якщо ти промочив ноги і до яких наслідків може привести цей неприємний факт?

   Що говорить наука

Вчені довго нам доводили, що нежить – це результат дії вірусів і бактерій. А бабусі говорили, що якщо промочиш ноги – наступного дня чекай нежиті. Більш сучасні дослідження показали, що в словах бабусь дуже багато правди. Як виявилося, в подушечках пальців ніг є рефлекторні точки, які тісно пов’язані з гайморовими і лобовими пазухами. Таким чином, переохолодження ніг може порушити тонку систему терморегуляції між ними, що призведе до нежиті.

Вірний засіб від застуди

Це якісні гумові чоботи. Вибирайте чобітки без швів, литі, краще високі зверху зі шнурочком, який щільно затягує ніжку, не даючи воді і снігу проникнути всередину. Чобітки краще купувати на рифленій підошві. Для першої весняної декади підійдуть чоботи з «валянком – вкладишем». Потім «валянок» краще замінити на чобітки на тоненькій підкладочці. Але найголовніше правило гумових чобіт – чоботи завжди одягаються на вовняний носок.

Якщо все ж …

Якщо все ж ви не вберегли дитину, і ноги промокли, по приходу додому необхідно вжити термінових заходів. Зробіть розминаючий розігріваючий масаж, на ніжки надіньте шерстяні шкарпетки. Напоїть дитину гарячим чаєм.

Якщо дитина сильно замерзла на вулиці і ноги до того ж мокрі, посадіть дитину в гарячу ванну з морською сіллю, напоїть липовим чаєм або чаєм з лимоном. Після купання прямо в тепле ліжко читати цікаву книжку. Можна зварити курячий бульйон. У м’ясі курки є дуже важлива для застуди амінокислота: цистеїн, яка добре впливає на слизову. Знову ж таки, так лікували наші бабусі.

Мода весна – осінь

Мода на гумові чоботи1Мода на гумові чоботи2

Вже другий сезон поспіль гумові чоботи – найактуальніша тема навіть для самих вимогливих модниць. Сьогодні це не просто захист від бруду і сльоти, але один з наймодніших предметів гардероба. У моді цієї весни ультра яскраві гумові чоботи всіляких забарвлень і геометричних візерунків. Останній писк – гумові ботильйони. Також в моді гумові чоботи на невеликому каблучку. Якщо мама купує гумові чоботи для дитини, то нехай не забуде і про себе. Модна, гарна і щаслива мама – запорука щастя її дитини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...