Мобільний телефон і здоров’я дитини

Мобільний телефон і здоров'я дитиниПроводячи величезну кількість досліджень, вчені з’ясували, що найбільш сильний негативний вплив мобільний телефон має на організм дитини. Це пов’язано в першу чергу з неповноцінною імунною системою малюків, вона ще не досить зміцніла для боротьби з негативними факторами.
Мобільні пристрої міцно увійшли в життя сучасної людини. Телефон сьогодні є обов’язковою частиною повсякденного вжитку, без якого уявити своє існування не може вже весь світ.
Суперечки з приводу впливу мобільного телефону на здоров’я людини, як фізичне, так і психічне, йдуть до цих пір, і ніхто не може з повною упевненістю сказати про користь чи шкоду випромінювань, що виходять з даного пристрою.

Деякі фахівці стверджують, що мобільні пристрої протипоказано використовувати поруч з дітьми, а маленьким дітям абсолютно точно заборонено ними користуватися, що в деяких країнах вже практикують. Наприклад, Великобританія ввела повну заборону на використання та торгівлю мобільними телефонами щодо неповнолітніх дітей віком до восьми років.
Після проведених дослідів вчені припускають, що випромінювання, що виходить від пристроїв, в першу чергу впливає на дитячу центральну нервову систему. При довгому використанні у малюків починаються проблеми зі сном, помічаються зміни в поведінці, дитина стає гіперактивною, іноді проявляє агресію. Також спостерігаються незначні порушення слухового апарату, дитина може поскаржитися на шум у вухах, головний біль. В окремих випадках можуть виникнути навіть проблеми із зором, якщо малюк часто спілкується за допомогою смс повідомлень або постійно грає в ігри, наявні в меню телефону.
Для батьків має стати нормою огорожа свого чада від мобільних пристроїв. Можна хоча б обмежувати дитину у використанні або користуватися найбільш безпечними моделями, які сьогодні у великій кількості представлені в магазинах. Якщо коштів на нову досконалу модель телефону не вистачає (а вони зараз не найдешевші), то потрібно навчиться безпечного використання старої техніки: спілкування дитини має бути недовгим, а розмовляти краще всього за допомогою функції гучного зв’язку. Також зручна і більш безпечна у використанні гарнітура Bluetooth виду. Потрібно постаратися обмежити доступ дитини до ігор. У режимі очікування рекомендується залишати телефон якомога далі від малюка, а при носінні пристрою з собою вчені радять не використовувати чохли,що вішаються на ремінь або шию. Чим далі включений телефон, тим безпечніше він для організму дитини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...