Між справою: Зарядка для новоспечених матусь

Між справою Зарядка для новоспечених матусьОтже, найважче позаду – ви народили на світ чудесного малюка, який кожен день радує вас своєю усмішкою, першими «агу» і здоровою надбавкою у вазі. А ось стрілка на ваших вагах деколи засмучує. Не турбуйтеся! Позбутися зайвої ваги допоможе зарядка «мимохідь», що не вимагає багато часу

Качайте прес, не відходячи від дивана

Він послужить вашим ногам своєрідним важелем, замінивши лавку для пресу. Зачепившись носками ніг за його нижній край, набагато простіше піднімати і опускати торс. А головне, малюка можна посадити поруч на цей же диван, щоб він залишався в полі вашого зору.

Фітбол корисний не тільки малюкам

Ви вже напевно придбали за порадою педіатра цей великий надувний м’яч, на який можна викладати новонародженого. Але також фітбол підходить і для дорослих вправ на розтяжку. Він допоможе вам робити віджимання і присідання, амортизуючи ваші рухи і не даючи організму перенапружитися.

Мийте підлогу без швабри

Так ви отримаєте повноцінні нахили і витратите набагато більше калорій, ніж прибираючи зі шваброю або миючим пилососом.

Хулахуп – кращий друг матусь

Ось тільки варто купити не пластмасовий обруч для дівчаток, а спеціальний прогумований і трохи обважений хулахуп для фітнесу. До того ж, його діаметр значно менший, що дозволить займатися в квартирі, не боячись пошкодити меблі.

Прогулянка з коляскою – теж фітнес

При цьому повільний розмірений крок варто чергувати з швидким, спортивним. Так ви не тільки швидше дістанетеся до дитячого магазину, а й поступово скинете зайві кіло. Ходьба – це універсальне кардіонавантаження, яке тренує не тільки ноги, але і серцево-судинну систему, що дуже корисно для здоров’я.

Така проста зарядка допоможе молодій матусі бути в тонусі, а також подати позитивний приклад малюкові, адже до спорту потрібно привчати дитину з народження

Поділитися в...

Вас може зацікавити...