• Без категорії

Мистецтво розставання

мистецтво розставанняЯкщо розрив відносин стався, перш за все це потрібно прийняти як даність. Якщо людина пішла – необхідно відпустити її і поставити крапку в тих відносинах, які були.

Важко взяти себе в руки, продовжувати жити далі. Це вони – відносини гинуть, а ти – живеш. Звичайно, перші дні після розставання з коханою найскладніші. Але коли біль трохи вщухне і пройде якийсь час, постав собі 5 важливих питань.

У чому мої помилки?

Тут не має значення, чи пішов він до іншої або ти охолола, в парі почуття і взаємини – це командна гра. Найлегше повісити провину на свого партнера, але це мінус тобі, ти просто боїшся зізнатися, що і твоя вина в цьому теж є.

Проаналізуй зауваження колишнього партнера і всі прогалини в ваших взаєминах. Прийми відповідальність за свої помилки для того, щоб не повторити їх знову.

Що я очікувала від відносин?

Необхідно не тільки визначитися зі своїми очікуваннями, але і вміти конкретно їх висловити і визначити. Союз розпадається тому, що у кожного партнера свої фантазії і очікування, здійснитися яким не судилося з багатьох причин. Реальність і фантазія – абсолютно різні речі.

Чи хороший я партнер?

Постарайся поглянути на себе з боку, розуміючи свої плюси і мінуси, і постав собі це питання. Якщо є сумніви, то краще усунути спірні моменти до початку нових відносин.

Яким виявився колишній насправді?

Відкинь всі почуття і оціни його вчинки об’єктивно. Склади для себе список особистісних якостей, яких точно не повинно бути у нового партнера, щоб не наступити на одні й ті ж граблі.

Чого я хочу в майбутньому?

Перерва у відносинах піде на користь, розберися в собі і визначся, яким ти бачиш своє подальше життя. Може, настав найкращий час для змін? Ти втомилася від роботи і тобі потрібен відпочинок. Ти хочеш вивчити іспанську. Знайди баланс і живи в гармонії з собою, полюби себе і навколишні тебе теж полюблять.

Пропонуємо невелику добірку з 5 класних фільмів, які допоможуть пережити розставання:

  1. “Вічне сяйво чистого розуму” – класичний і улюблений у багатьох глядачів фільм про розставання.
  2. “Фанатик” – головний герой фільму – власник магазину платівок, якого кидає дівчина.
  3. “Валентинка” – фільм розповідає про кризу стосунків молодої пари. Куди йде любов? І чи можна її зберегти?
  4. “Війна Троянд” – після майже двадцяти років цілком щасливого спільного життя Олівер і Барбара Роз вирішують розлучитися.
  5. “Їж, молися, кохай” – головна героїня у виконанні Джулії Робертс в один прекрасний день розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...