• Без категорії

Мінуси жіночої слабкості

210Якщо в сильній жінці чоловіка відлякує її зарозумілість і надмірне випинання себе, зневага загальними, сімейними інтересами заради власних, егоїстичних задоволень, то в слабкій панночці хлопців відлякує залежність.

Адже яка дівчина – слабка? Залежна. Залежна емоційно, психологічно, сексуально, фізично і матеріально. І якщо сексуально залежна жінка лестить чоловічій гідності і гріє його самолюбність, то емоційна, психологічна і фізична залежність хлопців дратує, а матеріальна і зовсім викликає відчуття зневаги. Адже яких жінок цінують чоловіки? Рідкісних, тих, яких не часто зустрінеш. А власницею сьогодні нікого не здивуєш.

Якщо мадам цілком і повністю фінансово залежить від свого годувальника, вимушена заради банального виживання і прожитку, даху над головою всіляко йому догоджати і навіть принижуватися, то як можна пишатися такою супутницею життя, як можна ставитися до неї, як до рівні?

Що найцікавіше, спочатку чоловіки самі роблять все можливе, щоб з успішних і самостійних дружин зробити домашніх квочок, – після народження дитини (або навіть до цієї події) вони забороняють коханій виходити на роботу, нібито для того, щоб вона більше приділяла уваги будинку, сім’ї, а простіше кажучи – для того, щоб перетворитися з професіонала в домашню прислугу і обслуговувати будь-які примхи свого чоловіка, а також щоб він менше її ревнував як до інших чоловіків (фізично), так і до її кар’єрних і фінансових досягнень (професійно).

Після цього потяг можливостей для жіночої реалізації дуже швидко йде, сама жінка перетворюється в повністю фінансово залежну від добродійника дружину, а значить, позбавляється можливостей самостійно управляти своєю долею.

Спочатку такий стан речей вкрай лестить чоловічій пихатості – ще б! Він такий успішний і чудовий здобувач. А навіть якщо це і не так, у нього в підпорядкуванні є дружина і він нею командує. А кому що не подобається, той все одно нікуди не подінеться, оскільки повністю залежить від його благодіянь, примх і настрою – захочу дам грошей на їжу і шубку, не захочу – не дам: я в цьому будинку господар!

Проте, з часом подібна ситуація набридає будь-якому чоловіку. Вільно або мимовільно він порівнює свою колись улюблену партнерку з іншими жінками – колегами по роботі, співробітницями, бізнес-леді, молоденькими дівчатами, і робить висновки про зовнішність, успіхи і розум явно не на користь своєї дружини.

А за цим починає змінювати, виправдовуючись тим, що він би і не змінював, якби вона 1) за собою стежила, 2) була такою цікавою і різносторонньою особою, 3) не тряслася над ним, як курка над яйцем…

Тому, щоб залишатися цікавою своєму чоловіку жінкою навіть в 50 років, треба не дивлячись ні на що і всупереч всім його доводам не кидати кар’єру, не зраджувати улюблену справу, роботу, продовжувати професійно рости і удосконалюватися. Інакше потім сама ж будеш винна в тому, що йому поступилася.

Крім фінансової залежності хотілося б помітити, що чоловіки терпіти не можуть жінок, повністю залежних від них емоційно, психологічно. Такі жінки всередині себе порожні – вони себе не люблять і намагаються заповнити цей вакуум любов’ю чоловіка або дітей. Але це – шлях в нікуди, дорога до чергових розчарувань.

Якщо жінка сама себе не любить, потенційні партнери будуть її уникати спочатку.

Але навіть якщо їй раптом і вдасться захомутати який-небудь екземпляр чоловічої статі, він раніше або пізніше зрозуміє, що сам по собі їй і не потрібен, а служить лише засобом для заповнення її власної душевної пустоти. А повір, жодній людині не подобається відчувати себе засобом, а не бути метою і значенням. Від таких ось і тікають чоловіки на другий, третій, п’ятий, десятий рік життя.

Що робити, щоб перестати бути слабкою жінкою емоційно? Що потрібно, щоб стати психологічно незалежною? Рецепт простий і складний одночасно – полюби себе сама такою, яка ти є. Просто полюби себе. Тим самим ти заповниш пустоту всередині себе. Тим самим ти станеш не відштовхувати від себе чоловіка і дітей своєю нав’язливістю і гіперопікою або гіперзалежністю, а притягати і їх, і інших людей, і позитивні події в своє життя.

Якщо раніше для тебе чоловік і діти були на першому місці, то зараз ти повинна стати сильною жінкою і поставити спочатку себе на перше місце, а вже потім – чоловіка, і тільки потім – дітей. Чоловік може тебе кинути. Діти скоро все-одно вилетять з кубла. Але у себе самої завжди була, є і будеш ти і лише ти.

Почни себе іноді жаліти, іноді – балувати, іноді – дивувати, іноді – хвалити, і тоді те ж саме почнуть робити для тебе і навколишні люди. Просто роби все в міру, без фанатизму. І все у тебе обов’язково вийде.

А зараз поговоримо про силу слабких жінок. Слабка жінка сильна тим, що вона не грає в ігри з коханим і він іноді, час від часу, бачить, наскільки вона вразлива, беззахисна, а значить – жіночна.

Адже чоловік – це не тільки мисливець, якому цікаво ганятися за сильною і упевненою в собі, фінансово і психологічно незалежною самкою, але це ще завжди в душі батько і покровитель, якому так хочеться виглядати сильним на фоні слабкої пані.

Жіноча слабкість, уразливість – це та сама родзинка, на яку мудрі дівчата і чіпляють недурних хлопців. Головне – не переборщити з цими родзинками і використати його дозований.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...