Мінуси годування з пляшки

Мінуси годування з пляшкиПри годуванні з пляшки малюки позбавляються тісного контакту з мамою, вони як би вчаться будувати взаємостосунки не з живою людиною, а з предметом. Надалі це може відобразитися на їх соціальній адаптації.

Годування з пляшки несе в собі ризики неправильного розвитку лицьових м’язів і м’язів мовного апарату, включаючи прикус.

При зберіганні зціджене молоко втрачає частину своїх захисних властивостей, а також всього спектру гормонів, який виділяється разом з молоком тільки при безпосередньому смоктанні грудей.

З пляшки дітки не можуть регулювати ступінь свого насичення і регулювати швидкість потоку молока.

Крім того в пляшку може потрапити інфекція, не дивлячись на ретельну обробку.

Наприклад, дані одного дослідження (опубліковано в Journal of Human Lactation 26 (3), 2010) говорять про те, що в Австралії все більше жінок зціджують грудне молоко. Із понад 3000 опитаних мам, зціджують приблизно 30 відсотків. Найпоширеніша причина – зберегти запаси молока про всяк випадок (57%), а також щоб збільшити об’єм лактації(15%). Найпоширеніший метод зціджування – за допомогою електричного молоковідсоса, хоча у 17% жінок він викликав біль при зціджуванні, а у 11% – пошкодження сосків.

Джерело: am-am.info

Поділитися в...

Вас може зацікавити...