Мінет як ліки

Мінет як лікиВчені стверджують – за допомогою мінета можна позбавитися стресу, істеричних станів, куріння, звички гризти нігті або жувати жуйку.

Відомий швейцарський психіатр Норман Сарторіус порекомендував пані, що досягли повноліття, знімати стрес оральним сексом.

Грунтуючись на своєму лікарському досвіді і спостереженнях колег, Сарторіус з’ясував, що причиною стресу для майже половини молодих жінок служить незадоволеність своїм зовнішнім виглядом і, як наслідок, незадоволення сексуальним життям. Більшість жінок, за словами вченого, боряться з проблемою двома способами. Перший – "заїдають" невроз ласощами, через що незабаром переживають ще більший стрес. Другий – різко сідають на дієту, через яку цілодобово перебувають на межі нервового зриву.

– А всього лише і потрібно – зайнятися оральним сексом, – заявив професор. – Фелляція є швидким, природним і найефективнішим способом зняття психологічного стомлення і нервового стресу.

Миттєвий позитивний ефект від процедури психіатр пояснив активністю в ротовій порожнині, яка так само, як, наприклад, смоктання малюком соски, заспокоює нервову систему і знімає дратівливість.

– Сам процес смоктання підсвідомо повертає людину в дитинство, коли материнські груди були для нього джерелом всіх доступних життєвих радощів.

Так само психіатр звернув увагу на те, що за допомогою мінета можна позбавитися таких шкідливих звичок, як куріння, обгризання нігтів і жування гумки.

– Постарайтеся замінити ці види ротової активності кориснішої, – звернувся доктор до жінок. – І настрій собі піднімете, і здоров’я поправите.

Дізнайся про нові супер-прийоми для орального сексу

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...