• Без категорії

Мило? Ні, жахливо! 11 його фраз і вчинків, які насторожують

Мило? Ні, жахливо! 11 його фраз і вчинків, які насторожуютьПрипустимо, зустрічаєте ви чоловіка. Він милий, уважний і турботливий; він вважає вас кращою і обожнює проводити з вами купу часу. «Ось ти щаслива», – заздрісно зітхають подруги. А ви вже дихати від цього щастя спокійно не можете і готові терміново зупинити найближчий вертоліт до північного полюса. Що не так?

Є різниця між люблячою людиною і ревнивцем-маніпулятором, який прагне у всьому вас контролювати. Як відрізнити одного від іншого? Є деякі явні ознаки, які повинні вас насторожити.

 1. Він ніжно кличе вас «моя ненормальна» або говорить: «ну, ти як завжди в своєму репертуарі».

Немов він – такий адекватний і врівноважений, а ви – дівчинка-біда, яка так і дивись опиниться в відділенні поліції, якщо за нею недодивитись. А все через те, що ви щиро смієтеся і йдете потанцювати в клубі, замість того, щоб чинно сидіти в кутку, склавши ручки на колінах. Деякий час по тому ви і правда починаєте відчувати себе божевільною. А він задоволений: тепер у нього є привід дивитися на вас зверху вниз. Абсолютно не круто.

 1. Коли він досить усміхається, милуючись вами, і говорить, мов ви його персональна лялька барбі: «Ти ідеальна».

Здавалося б, що в цьому поганого? Це ж комплімент? Ні-і. Це він ставить вас на п’єдестал, щоб все помилувалися; а тепер спробуйте хоч у чомусь облажатися.

 1. Все, що він хоче – це влаштовувати інтимні зустрічі тет-а-тет, мов ваші відносини – це просто перлове намисто добірних побачень.

Чим же це погано? Ну, по-перше, незрозуміло, чому він тримає вас в таємниці від своїх друзів. А по-друге, що, якщо вам треба витягнути на смітник старий диван і перевісити поличку? Він що, почекає в сторонці, затиснувши ніс, поки ви розберетеся з усією цією негідною прозою життя?

 1. Він відправляє вам смс, поки ви відпочиваєте серед друзів, а потім пише і пише, пише і пише, поки ваш телефон не переходить в режим невпинної вібрації.

Спочатку це здається милим: він хоче переконатися, що ви добре проводите час! Але швидко починає нагадувати параною і бажання контролювати кожен ваш крок.

 1. Ви розповідаєте йому про якусь свою реально серйозну проблему, а він відповідає: «О, я знаю, що ти зараз відчуваєш».

Це не емпатія, це скоріше схоже на те, що він прочитав десь, «як швидко і з мінімальними зусиллями втішити свою дівчину». Вам зараз потрібен не той, хто знає, як правильно відповідати, а той, хто насправді допоможе впоратися з проблемою. Немає нічого жахливішого, ніж відчувати, що ваші проблеми недооцінюють і виставляють вас невротичкою, в той час як вам насправді терміново необхідна допомога.

 1. Він звик порівнювати вас з іншими жінками.

Навіть якщо це порівняння в вашу користь, і він каже, що ви всіх краще, красивіше тощо. Може бути, це і приємно, але ця сексистська звичка порівнювати жінок, як вази на полиці, може обернутися один раз проти вас, коли ви будете хвора, вагітна чи втомлена.

 1. Він любить розповідати, як побив би будь-якого хлопця заради вас.

Гірше того – якщо він і правда затіває через вас бійки. Це не має ніякого відношення ні до любові, ні до сміливості: це просто якийсь дивний прояв самця.

 1. Він ненавидить, коли ви проводите час з вашими друзями чоловічої статі.

При цьому, сам він може мати стільки подруг, скільки захоче – і в цьому немає нічого «такого». Ну і чому ваша багаторічна дружба з однокурсником або однокласником повинна страждати через його дріб’язкові ревнощі? Він повинен досить добре вас знати і поважати, щоб розуміти різницю між дружбою і фліртом. Дорослі люди можуть мати друзів протилежної статі, і це нормально.

 1. Він влаштовує вам сцену, якщо вам хтось свиснув в слід.

Начебто ви в цьому винні: навіщо залишили сьогодні вдома свій плащ-невидимку і дала шанс тому хлопцю вас побачити. Взагалі-то міг би замість цього поцікавитися, як ви себе почуваєте: напевно, вам було не дуже приємно, що той хам «оцінив» вашу привабливість настільки негідним чином?

 1. Він постійно дає вам поради, як вам треба жити: їсти більше салату, витрачати менше часу на зустрічі, серіали…

А ви ж думали, що ці часи закінчилися, коли ви стали дорослою і вибилися з-під батьківського крила. Він хоче підтримати вас? Підтримка – це пропозиція разом скорегувати схему харчування або удвох робити зарядку вранці. А нескінченні зауваження – це не підтримка, це маніпуляція: він просто змушує вас відчувати себе в чомусь винною, і таким чином відчуває свою перевагу.

 1. Коли ви говорите, що збираєтеся провести ніч-іншу поза домом (в відрядженні, у подруги, у рідних), він ниє або злиться.

Ах, як мило: ваше цуценятко бажає всюди витися за вами хвостиком!

На жаль. Якщо він не може ніч-другу спокійно провести один, у нього серйозні психологічні проблеми, які напевно висмоктують з вас все життя.

Ви повинні бути в змозі брати невеликий тайм-аут і відпочивати один від одного. Звичайно, ви можете нудьгувати один по одному, але це корисно, як і побути трохи одному в ім’я збереження власної особистості і розуму.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...