Микола

Походить від давньогрецького імені Ніколаос, перекладається як "переможець народів".

Микола влюбчів, в любові пристрасний. Вподобану йому жінку, не відкладаючи справу в довгий ящик, запрошує на побачення, а ще через пару днів запропонує руку і серце. Що про нього скажуть оточуючі, як поставляться до його кавалерійському натиску, хвилює Миколу мало. Ревнивий, в нападі ревнощів некерований.

Багато сил вкладає в благоустрій будинку, багато роботи виконує самостійно. Микола повинен бути обережний з алкоголем, так як звикання до нього розвивається швидко і може закінчиться алкоголізмом. Дуже любить дітей. З ними перетворюється, потурає всім їхнім примхам і капризам. Самолюбний. У жінці його приваблює не тільки гарна зовнішність, він здатний оцінити також її розум і душевні якості.

Ім'я Микола в перекладі з давньогрецької означає "переможець народів". У Росії воно з'явилося після становлення християнства. Молитви багатьох християн з давніх пір до наших днів підносяться святому Миколаю Мирлікійського, званого в народі чудотворцем. Люди щиро вірять, що якщо попросити у святого Миколая виконання свого бажання, воно обов'язково збудеться. Микола за своєю природою наполегливий, трохи обмежений. Йому слід планомірно розширювати свій кругозір, тоді він зможе добитися успіху у всьому. Хороших результатів може домогтися на військовому поприщі. У сім'ї він лідер, його слово – закон. Марно сперечатися з Миколою, він завжди впевнений у своїй правоті і непоступливий.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...