Микита

Перекладається з давньогрецької як – "переможець".

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, йдуть до неї прямим шляхом. Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розводитися. Дуже віддані сини. У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, правда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає ні до кого пристосовуватися й не терпить нічиєї переваги. "Зимові" – складні в спілкуванні, великі сперечальників. Працьовиті, свої плани продумують до дрібниць. Не терплять довгих розмов по телефону. "Літнім" не дуже щастить у шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають в будинку собаку. Люблять їздити у відрядження й водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.

Ім'я Микита перекладається з давньогрецької як "переможець". Опікуном імені є преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мідікійской, він сповідав людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи дійсні цінності і християнську віру; зарахований до лику святих. Микита відрізняється веселою вдачею, любить галасливі вечірки, танці, подорожує, якщо є така можливість. Микита комунікабельний, чудово ладнає з людьми, проте працювати в колективі не вміє, по натурі він індивідуаліст, не може підлаштовуватися під інших, воліючи діяти самостійно. Гостинний, привабливий для жінок, має почуття гумору.

Гарними дружинами їм можуть стати Ада, Вероніка, Зінаїда, Алла, Ірина, Наталя, Лідія, Світлана, Поліна, Тетяна, Елеонора, чого не можна сказати про Агнесі, Ганні, Вірі, Альбіні, Галині, Глафірі, Майї, Катерині, Марті, Тамарі .

Поділитися в...

Вас може зацікавити...