Мій чоловік спілкується в Інтернеті з іншими жінками. Що мені робити?

чоловік в соцмережахЯкщо ваш чоловік постійно просиджує в Інтернеті на сайтах знайомств або в соціальних мережах в спілкуванні з іншими жінками, а каже що у нього лише відкрита “социальная сеть для сотрудников правоохранительных органов“, тоді у вас є реальний привід турбуватися. Подивимося, що про це говорять психологи.

По-перше, слід усвідомити одну важливу річ – далеко не всі чоловіки хочуть перевети цей вид віртуального спілкування в реальне життя. Але не слід від цього пускатися в танці, адже як доводять статистичні дані, соціальні мережі типу “знакомства в России” сіють розбрат в сім’ях і стають причинами розлучень. Так у Великобританії, за 2010 рік більше 25% розлучень були тим чи іншим чином пов’язані з соціальними мережами.

Причин цьому феномену психотерапевт Максим Загоруйко називає 13 факторів, і це найбільш очевидні, а скільки існує суб’єктивних та індивідуальних важко навіть уявити. Головні причини виглядають наступним чином:

Сексуальна незадоволеність чоловіка під час вагітності, тоді він відчуває себе непотрібним і шукає кому б себе подарувати.

Кар’єрний ріст дружини також підштовхує чоловіка на пошуки жінки, яка б вважала його щасливим і вдалим, реалізувавшимся в житті, а не кар’єрним невдахою.

Криза в житті, коли у чоловіка в голові крутиться лише одне питання: «Невже це все? Невже для цього я живу? ».

В’янення краси дружини, яка з кожним роком набирає зайвих пару кілограм і обзаводиться зморшками, а про сексуальні експерименти в ліжку і зовсім давно вже можна було забути.

Про те, чи є таке спілкування зрадою, ведуться запеклі суперечки, але вирішувати повинна кожна жінка для себе особисто що це. Психологи замість того щоб побиватися горем рекомендують визнати факт і щось робити, наприклад, поліпшення відносин з чоловіком, похід в салон краси, приділення більшої уваги сім’ї чи щось інше, що має допомогти вам впоратися з проблемою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...