Михайло

Походить від давньоєврейського імені Міхаель – "рівний, подібний Яхве (Богу)".

Михайли наділені логічним складом розуму. Можуть успішно працювати вчителями, адвокатами, серед них є воєначальники. Швидко орієнтуються в незнайомій обстановці, врівноважені, але критику сприймають болісно. Люблять тварин, рідко обходяться без кішки або собаки в будинку. Діти відчувають доброту Михайла, він же любить грати з ними, ні в чому не відмовляє, балує дорогими іграшками. Із задоволенням проводить час на садовій ділянці. Погано переносить самотність. Терпляче доглядає за старими батьками, капризи старих не дратують його. З Михайлом легко спілкуватися, просто миритися: Жене не варто довго сердитися на нього – її чоловік високо цінує в жінці незлобивість і відхідливість.

П'є небагато, випивши, стає сентиментальним і в пориві почуттів може віддати все, що у нього є. На вечірках Михайло поводиться розкуто, жартує, співає пісні, він що називається "душа компанії". Любить трохи покрасуватися. У жінці для нього головне – доброта, грубих жінок він уникає. Ревнивий і насилу приховує це.

Ім'я Михайло в перекладі з давньоєврейського – "подібний до Бога", людина з даним ім'ям володіє такими здібностями, які наближають його до Творця. В цей день народився Михайло Всеволодович Чорний, мученик, князь Чернігівський. Це ім'я носив один з архангелів. Архангелами, четвертим з яких був Михайло, по класифікації ангелів, викладеної у творі Діонісія Ареопагіта "Про небесну ієрархію", називалися носіїв другої чину в третьому, нижчому лиці ангельської ієрархії (1-й чин – ангели, 2-й – архангели, 3 – ї – початку). У книзі Єноха вказується, що архангел Михаїл був главою ізраїльського народу, його покровителем. Це ім'я містить в собі величезний енергетичний потенціал; людина, що володіє їм, наділений особливими силами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...