Міфи про оргазм

Міфи про оргазмОргазм – справа настільки тонка і особиста, що розмови про нього не утихають. Поговоримо про міфи навколо кульмінації сексуального задоволення

МІФ 1: Без оргазму немає задоволення.

З цим можна і потрібно посперечатися. Згідно дослідженням, 21% жінок час від часу оргазму не досягають. Але вони упевнені: займатися любов’ю може бути приємно і без "фінального акорду". Інша справа, якщо жінка в принципі не досягає оргазму. Але і тут не варто хвилюватися: вміння досягати кульмінації – зовсім не природжена якість. Цьому цілком можна навчитися за допомогою уважного партнера. Також незайве буде звернутися за консультацією до фахівця.

МІФ 2: За один статевий акт можливий тільки один оргазм.

Хороша новина: теоретично всі жінки здатні на мультиоргазмы. На відміну від чоловіків вони дійсно можуть випробовувати декілька оргазмів підряд. Правда, це не значить, що все до такого дуже вже прагнуть. Нічого страшного не трапиться, якщо ви, наплювавши на всі теорії, візьмете паузу хвилин на 15, а потім знову "кинетеся в бій".

МІФ 3: Доведено: крапка G існує.

На думку ряду учених, крапка G – найбільший міф в історії гінекології! Коротше, саме її існування дотепер викликає суперечки… Так, говорять деякі фахівці, існує маленька ерогенна зона на передній стінці вагіни: вона розташовується уздовж уретри, поряд з сечовим міхуром, в декількох сантиметрах від вульви. Загалом, як її знайти, ніхто точно не знає. Тому, якщо ви її поки не знайшли, – без паніки! До речі, є жінки, у яких вся передня стінка вагіни є ерогенною. Але найправильніше діють ті, хто шукає цю чарівну крапку шляхом невпинних тренувань і попутно переживає прекрасні оргазми!

МІФ 4: Вагінальний оргазм сильніший кліторального.

Вагінальний, кліторальний, вагинально-кліторальний, матковий… Фахівці вважають, що є всього один вид оргазму – той, що йде з голови. Потрібні докази? Будь ласка! Пригадайте, що буває сексуальна реакція і без жодного дотику, наприклад уві сні. Звичайно, частина жінок підчуває оргазм завдяки клітору, іншим потрібна пенетрація, а комусь – тільки анальний секс. Чи переживають одні більше задоволення, ніж інші? На цей рахунок немає ніяких наукових даних

МІФ 5: Чим довше, тим краще.

Найнеймовірніша помилка! (Цікаво, хто-небудь тримає секундомір на тумбочці біля ліжка?) Секс – це не забіг на довгу або коротку дистанцію, і час – не основний показник якості. Головне, що потрібен для досягнення оргазму, – спеціальний настрій. Тобто якщо наша голова налаштована на потрібний лад і ми добре знаємо своє тіло, то розрядка може наступити досить швидко. І 10 секунд достатньо, щоб одержати неземну насолоду.

МІФ 6: Одночасний оргазм кращий.

Так, 56% жінок в цьому переконані. Проте в момент оргазму людина настільки сильно концентрується на власних відчуттях, що, відверто кажучи, не помічає того, що відбувається з партнером. А яка, загалом, різниця, як пережити хвилини "раптової самотності" – одночасно або по черзі? Хоча не секрет, що багато пар вважають одночасний оргазм свідоцтвом особливої душевної близькості. Але якщо для цього потрібно прикладати особливі зусилля (або, того гірше, надмірно переживати), то, чесне слово, похід в кіно з подальшим обговоренням побаченого цілком може взяти на себе роль "підсилювача" вашої душевної близькості.

Чи можливий таки одночасний оргазм?

Джерело: zvesti.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...