Міфи про материнство. Зовнішність.

pislya-pologivЄ жінки, які не хочуть ставати мамами. Категорично. З абсолютно різних причин.

Наприклад, бояться. А раптом щось? Раптом не впораюся? Раптом потовстішаю? Раптом буде донька? Раптом схожа на чоловіка? А чоловік схожий на Депардьє… Мільйони всіляких «А раптом».

Або думають, що ще не час. «Мені ж всього 30! Яка ще дитина?» Кар’єра! Чоловіки! Любов! Романтичний секс на пляжі з іспанським мачо. Не важливо, що кар’єра – це старший продавець, любов одноразова, а мачо вже три рази батько і один раз вітчим. Яка дитина, про що ви?

Але чи так це страшно, насправді, стати мамою? Чи справді життя повертається до народившої жінки спиною? Давайте подивимося…

Почнемо з зовнішності. Вважається, що після народження дитини, жінка перетворюється на жирного Квазімодо з порваним на шматки причинним місцем, залисинами на голові, рідкими зубами і грудьми, акуратно вкладеними в бюстгальтер. Бо якщо їх туди не вкладати, то доведеться заправляти в труси. А це незручно. І некрасиво. З якого пальця це висмоктано?

Жінка після пологів відчуває себе «інвалідом» десь, в середньому, місяць-два. У цей період весь світ крутиться навколо немовляти, яке крім аромату видає ще несамовиті крики і пронизливі пуки. Тому інвалідом себе почуває і вся родина, через що зовнішній вигляд жінки на загальному тлі не помітний.

Зате потім! Новоспечена мама – це незаймана 80-го рівня! Її так туго зашили лікарі, що чоловік, який у своєму житті про незайманих тільки читав і мріяв, раптом розуміє, що творці фільму «Секрет» не брешуть і думки матеріальні. Та ще й як! Тому він починає приставати до дружини на кожному розі. А дружина, у свою чергу, відбивається від чоловіка, як від маніяка, бо народила своє лібідо разом з дитиною і сексу їй хочеться так само, як ще раз народити. Тікаючи від грайливо налаштованого чоловіка, вона страшним тихим вереском кричить: « Я Ж МАТИ! », Тому що, якщо крикнути голосно, то немовля прокинеться, а лібідо засне остаточно і вже у обох.

А груди? Взагалі пісня. Годує мами – це Памела Андерсон у кращі свої роки. Червоний купальник і вперед, рятувати потопаючих! Але знову ж, через місяць-два після пологів. Бо на початку, найчастіше, груди в будинку з новонародженим сприймається не як судини любові, а як пакети з молоком. Їжа. Все включено. Тому що і вдень, і вночі немовля поводиться, як турист з голодного краю, на турецькому курорті з шведським столом.

Волосся… Це, так. Випадають. Багато і одночасно. Якщо воно ще й довге, то його спокійно можна продавати за оголошенням «Купимо волосся!» (Моторошні ці оголошення…) Але це не страшно, тому що це фізіологічно. Обман. Оптична ілюзія. Спочатку вони 9 місяців не випадали взагалі, а потім, Бац, і все те, що не випало, відвалюється мало не за один день. І в результаті маємо на голові те, з чим ходили останні років 20-30. А Гоша Куценко все одно вам заздрить.

Зуби. Тут багато факторів. І спадковість, і кількість з’їденого за вагітність сиру, і зона проживання вагітної і якість питної води. Тому, чистимо зуби два рази на день, їмо ненависний сир і уповаємо на боженьку. Авось пронесе.

Вага. Погладшати після пологів можуть тільки ті мами, у яких в помічниках дві бабусі, чоловік, що працює в режимі два через два, ліфт у будинку, печенюшки, кіт і дитина, спляча 20 годин на добу і їсть дитяче харчування. Якщо з усього перерахованого вище є тільки кіт і печенюшки, то ваги будуть радувати вас щодня. 2-хгодинна прогулянка, дієта при грудному вигодовуванні, затягування коляски на 3-й поверх і відсутність бабусь – запорука тонкої талії, струнких ніг і красивої лінії рук.

Ніколи більше в житті середньостатистичної жінки, що не буде шансу бути одночасно стрункою ланню і носити великі груди. Тільки після народження дитини. Або візиту до пластичного хірурга…

І не забувайте про безліч додаткових бонусів. Прекрасний колір обличчя, від щоденних прогулянок. Довгі (своі!) нігті, які нарешті не мучать лаком. Романтичні темні кола під очима, від недосипу… буває, так.

Загалом, все не так страшно, як може комусь здатися. Є ще купа інших змін, пов’язаних з народженням дитини, які приводять деяких в ступор. Декрет, зловісні чотири стіни, крах кар’єри та інше. Але про це думати не варто.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...