Міфи про мастурбацію

Чи ваших рук справа – це заняття?

1. Міф. Мастурбацією займаються тільки діти.

Мастурбацією займаються всі – як підлітки так і дорослі. Більшість дорослих мастурбують. Навіть чоловіки які знаходяться в браку 10 і більше років, мастурбують регулярно. Деякі не менше ніж в підлітковому віці.

2. Міф. Мало хто займається мастурбацією.

90% підлітків чоловічої статі, мастурбують регулярно. І близько 98% дорослих займалися мастурбацією в певні періоди їх життя.

3. Міф. Мастурбацією займаються тільки чоловіки.

Дві з трьох жінок займаються мастурбацією. Якщо порівнювати за віковими мірками, то жінки починають мастурбувати пізніше.

4. Міф. Мастурбують тільки невдахи.

Невдахи – це хлопці які після того, як вагітніє дівчина, з якою вони займалися сексом, від відчаю одружуються на ній або шукають гроші на аборт. Мастурбація допомагає підтримувати своє здоров’я, вивчати ерогенні точки свого тіла і підтримувати своє сексуальне життя не завдаючи болі нікому.

5. Міф. Мастурбують тільки гомосексуалісти.

Затерта фраза деяких “мені не потрібно мастурбувати, я займаюся реальним сексом з дівчиною. Мастурбація для голубих”. Потім йдуть додому і незалежно від того є у них партнер для сексу чи ні – мастурбують. При цьому у них з’являється відчуття вини. Після чого їм хочеться розділити це відчуття з іншими, що вони роблять за допомогою подібних фраз. Безглуздо!

6. Міф. Мастурбація негативно впливає на зростання пеніса.

Мастурбація абсолютно не має впливу на зростання пеніса.

7. Міф. Мастурбація зменшує яєчка.

Абсолютна брехня. Істина може бути в тому що, у збудженому стані до них поступає більше крові, тому вони стають небагато більше. А після мастурбації приходять в норму і відповідно зменшуються. Але це різні речі!

Джерело: sexinfa. blogspot. com

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...