Міфи про гадання: правда чи брехня?


Ворожіння зараз дуже популярні серед багатьох людей. Вони були популярні і 10, і 20 років тому, і раніше. І правда – кожному хочеться дізнатися докладну інформацію про своє майбутнє. У цій статті ми спробуємо розвінчати деякі міфи про ворожіннях і показати, що вони не відповідають дійсності. Візьмемо, наприклад, гадання на картах – звичайні, карти Таро або інші. Існує такий міф, що гадати можуть виключно бабки в селах, а також потомствені ясновидці, які мають такий дар. Насправді ясновидіння є передбачення майбутнього без використання карт. Дар ясновидця, в принципі, можна розвинути абсолютно в будь-якому віці, і зовсім не обов’язково отримувати його у спадок. В основі ясновидіння лежить інтуїція. А власне ворожіння на картах ви можете навчитися, при цьому навіть зовсім не обов’язково володіти ясновидінням. Карти побачать все самі, а завдання майстра – чітко трактувати випали карти, при цьому використовуючи навички роботи з ними. Також знадобиться інтуїція і асоціативне мислення.

До слова, ворожіння на картах зовсім не має ніякого відношення до магії. Адже магія являє собою якусь трансформацію реальності, а ворожіння ж являє собою отримання необхідної інформації про реальність.

Ще один міф полягає в тому, що ворожіння – це гріх. В основу даного міфу лягли проповіді релігійних діячів, які завоювали ринок духовних послуг. Але насправді у кожного є право вибору. І кожен може звернутися за допомогою до тієї сили, в яку вірить.

Міф № 1. Ворожіння є програмування долі. Програмування – це насправді своєрідна установка, що дається людині. Установка може прийти з газет, телевізора, зі школи і т.д. Людина згодом слід такій установці все життя, причому, найчастіше не з усією відповідальністю. Але людина може і не слідувати деяким з наявних установок. До слова, під час проведення якісного прогнозі завжди слід проводити аналіз і сьогодення, і минулого.

Міф № 2. Гадати необхідно безкоштовно. Ми не згодні з цим. Хіба людина повинна працювати безкоштовно? Зробити щось безкоштовно можна тільки по дружбі. Також слід врахувати те, що часто безкоштовне гадання не цінується клієнтами. А при ворожінні відбувається передача інформації, яку неможливо одержати іншими способами. Отримуючи її безкоштовно, людина починає відчувати себе зобов’язаним.

Міф № 3. Не слід гадати в певні дні. Насправді це марновірство, яке працює виключно тоді, коли віриш у нього. У вищих сил немає ні свят, ні вихідних, як і у карткової колоди немає поганого настрою.

На закінчення ми хочемо побажати вам не попастися на вудку шарлатанів при ворожінні. Довіряти слід лише професіоналам, у яких є велика кількість позитивних відгуків. При пошуку ворожбита запитаєте ради у друзів, вивчіть відгуки в мережі Інтернет. Тільки після цього підберіть відповідного ворожбита.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...