• Без категорії

Міфи і правда про вагітність

mmifВагітність оточена якимсь містичним ореолом. Цей дивовижний процес пройшли мільйони жінок, проте передбачити, якою буде вагітність у кожної конкретної жінки, не можна.

Вагітним не можна стригтися

Один із найбезглуздіших забобонів, не має під собою ніякої підстави! Відвідування салону або перукарні, вдала стрижка і макіяж тільки підкреслять вашу привабливість і значно поліпшать настрій.

Не можна заздалегідь готувати посаг для дитини 

Не менш безглузде твердження! Споконвіку жінка, поки виношувала дитину, власноруч шила і вишивала для неї придане. Якщо до моменту пологів у вас не буде найнеобхіднішого, важливі покупки доведеться робити вашим родичам, причому в поспіху.

Вагітній жінці потрібно їсти за двох 

Неправда. Вагітній необхідно планувати свій раціон так, щоб з’їдати усього на 250 кілокалорій більше, ніж зазвичай. Але правило це діє, починаючи приблизно з 4 місяця вагітності, не раніше. Харчуватися кращого всього часто – 3 основних прийоми їжі і два перекуси дозволять не перевантажувати шлунок і підтримувати постійний рівень цукру крові.

Стать дитини можна визначити за формою і висотою живота 

За народними повір’ями, якщо живіт низький і округлий, у жінки буде хлопчик, а якщо високий і широкий, то буде дівчинка. Дійсно, у вагітних жінок животи відірзняються, але пов’язано це не зі статтю дитини, а з особливостями будови тіла і мускулатури. Достовірний метод визначення статі дитини – це УЗД.

Під час вагітності у жінки настає спад розумової діяльності

Під час вагітності через гормональну перебудову жінка часто втрачає емоційну стабільність. Їй складніше зосередитися, трохи погіршується пам’ять. Зате саме в цей період багато жінок відкривають у собі таланти, про які раніше і не здогадувалися. Наприклад, починають малювати дивовижні картини, співати чи танцювати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...