Мічлов

Перекладається з давньослов'янського як – "мрія і слава".

У Мічловов характер сильний, вміє приймати рішення, рідко змінює погляди. Енергійний і заповзятливий, може скрутити гори.

Мічлов впевнений в собі, привітний, завжди посміхається. Рукостискання у нього міцне, що характеризує його як вольового людини. За вдачею – лідер, хоча нічого не робить, щоб виділитися. Легко завойовує авторитет, надійний і відданий друзям. Вимогливий до себе та інших. У будь-якій розмові бере ініціативу в свої руки, говорить красиво, доступно. Люто бореться за праве діло, завжди захищає скривджених.

У справах наполегливий, сповнений оригінальних ідей. Невичерпна його цікавість до всього нового, винахідливість у реалізації планів. "Зимовий" Мічлов, особливо "грудневий", натура пристрасна, насилу перемикається з однієї справи на іншу. Ніколи не кидає почате на півдорозі. Влюбчів і сексуальний. Користується успіхом у жінок. "Весняний" Мічлов відрізняється нестійкою нервовою системою, сильно залежить від настрою. З трудом переносить байдужість оточуючих, швидко втрачає інтерес до людей, які не можуть бути йому нічим корисні. Причому зміну до себе ви відчуєте негайно після того, як відмовите йому в чому-небудь. Привернути увагу і розташувати до себе Мічлова важко. "Літній" Мічлов – веселун, душа будь-якої компанії. Улюбленець публіки. Дотепний, життєрадісний. Але в справах строгий, моментально перебудовується, не робить поблажок навіть кращим друзям. Стрімкий, нав'язує свій ритм життя оточуючим. Інтровертам важко з ним працювати. Сам він за вдачею екстраверт. У нього немає звички озиратися назад. Нетерплячий, вимагає негайного виконання своїх розпоряджень. Його дружині потрібно буде навчитися бачити світ його очима, любити те, що любить він, і ненавидіти його недругів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...