Меблі з ротангу

Меблі з ротангу були популярні ще з давніх часів, сьогодні меблі з цього матеріалу виходить з тіні і завойовують нове місце в сучасному інтер’єрі, хоча ще недавно ротангові меблі можна було побачити виключно на садових ділянках. Сьогодні нею також обставляють кабінети, вітальні та спальні. Таку універсальність ротангових меблів пояснюють благородством і екологічністю матеріалу, а також різноманітною «ажурністю» форм.

Самі меблі виготовлені з ротангу, дерева, яке росте в Азії, але також часто можна зустріти меблі зі шутчного ротангу, які можна вибрати в салоні «Green Star» – http://green-star.com.ua/. Стовбур пальми гладкий і міцний, має рівний однаковий діаметр по всій довжині. Саме тому меблі з дерева ротанга міцніше меблів з лози. Пальма ротанга під впливом пари приймає будь-які форми, отже, меблі з ротангу володіють індивідуальністю форм у порівнянні з іншими матеріалами. Міцність цього матеріалу висока настільки, що меблі можуть служити до 30 років і приймати на себе вагу близьку 500 кг.

Технології виробництва і універсальність матеріалу, а також його переваги, серед яких міцність, надійність, вологостійкість та інші, представляють широкий асортимент меблів для будь-яких кімнат і приміщень. Також меблі з дерева ротанга підходять для альтанок, саун, лазень, тепличних садів, оранжерей, терас та інших приміщень. Тобто такі меблі доречні абсолютно скрізь, вони прикрашають будь-яку обстановку і надають приміщенню презентабельності .

На даний момент меблі з ротангу можна зустріти навіть в інтер’єрі магазинів і офісів. Це пояснюється тим, що за меблями з ротанга не потрібно особливо ретельного догляду, не дивлячись на екзотичність матеріалу, з якого їх виробляють. Досить просто протерти меблі вологою губкою, при необхідності, миючим засобом.

Такі меблі, безперечно, є дорогим задоволенням, однак їх якість і довгий термін служби говорять самі за себе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...