Меблі з осколків скла

Меблі з осколків склаХто б міг подумати, що з розбитих звичайних пивних пляшок може вийти твір мистецтва, та напевно ніхто … крім молодого американського авангардиста Марка Рейгельмана.

У Нью-Йорку зараз проходить виставка арт-творінь молодих і не дуже відомих творців: художників, скульпторів, дизайнерів. Свою роботу Марк Рейгельман під назвою Breaking The Bottle представив з самого відкриття і вона викликала небувалий фурор серед відвідувачів. Все досить просто, молодий художник створив меблі із зелених розбитих на дрібні шматочки пивних пляшок. Усього на виставці представлено дванадцять предметів: стіл, кілька стільців, настільна лампа, книга, абажур на лампі, імітація ведмежої шкури на підлозі, нічний столик, дзеркало. Всі предмети покриті крихітними осколками, тому відвідувачам не рекомендують до них торкатися.

Матеріали для свого творіння Марк Рейгельман шукав просто на вулицях Нью-Йорка на рівні з звичайними бездомними мисливцями на склотару, за його словами, іноді були навіть конфлікти з ними, і пару разів ледь не доходило до рукоприкладства з боку бездомних. На створення проекту Breaking The Bottle у творця пішло 1000 фунтів найдрібнішого склобою, 20 літрів клею і 3 місяці на проклейку всіх предметів експозиції. Кожен предмет покритий 40 шарами скляних осколків по черзі приклеєних до справжніх предметів побуту.

В такому своєрідному житлі швидше за все міг би оселитися йог-аскет, якому було б не складно користуватися такими гострими меблями. Схожий дизайнерський хід використала фірма Mebelas.

Виставляється проект в галереї Heller Gallery до 30 липня.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...