Материнські інстинкти покидають жінок

Материнські інстинкти покидають жінокОстаннім часом все більше і більше жінок відчувають себе самотніми і неготовими справитися з проблемами під час вагітності, пологів і перших місяців життя немовляти. Виною тому сучасний спосіб життя.

Сучасні жінки все частіше виїжджають далеко від будинку і сім’ї у пошуках роботи. У такій ситуації вони виявляються позбавленими усілякої підтримки найближчих родичів. У важкий період вагітності і перших місяців життя малюка будь-яка жінка може втратити впевненість і собі без підтримки і порад, які такі необхідні їй.

Згідно дослідженням, сучасні жінки не мають практично ніяких знань про пологи, поки самі не потрапляють в пологовий будинок. Якщо раніше жінкам доводилося бути присутнім при пологах своїх близьких, то зараз прийнято народжувати в пологовому будинку.

Чи була ситуація іншою 50 років тому? Учені зацікавилися проблемами материнства у жінок, що жили в 1930-1970 роках. Виявилося, що раніше жінкам теж бракувало знань і сексуальної освіти, але з абсолютно інших причин.

У 60-х роках жінки відчували себе покинутими і неготовими до вагітності, дітонародження і догляду за дитиною. Адже у той час подібні теми заборонялись, і це не обговорювалося вдома.

Дослідники зробили висновок, що, хоча сучасні жінки набагато краще інформовані про секс, їх знання про вагітність і догляд за дитиною залишають бажати кращого. Також, багато жінок відчувають себе неготовими до материнства: їх бажання доглядати за дитиною було природним, але материнський інстинкт не підказував їм, що конкретно потрібно робити.

Джерело: Ivona

Поділитися в...

Вас може зацікавити...