Масло – найефективніший засібвід розтяжок при вагітності

Масло - найефективніший засіб від розтяжок при вагітності

Розтяжки при вагітності є найбільш поширеною естетичною проблемою. Виною всьому є різке або надмірне збільшення ваги і гормони. Але ви можете запобігти їх появі. Давайте розберемося, як це зробити.

Розтяжки – це невеликі пошкодження дерми, яка є найглибшою частиною шкіри і складається з еластину (який відповідає за гнучкість) і колагену (який гарантує пружність). Якщо дерма піддаватиметься надмірним навантаженням, волокна можуть лопнути і привести до появи не дуже естетичних рубців. На першому етапі, тобто відразу після появи, вони мають рожевий або червонуватий колір, який темніє під час фази запалення. У заключній фазі – фазі рубцювання – розтяжки стають світлішими, але багато чого залежить від кольору шкіри.

Не можна сказати, що рубці з’являються раптово, просто першим ознаками їх появи, таким як сухість шкіри і невеликий свербіж, ми не надаємо уваги. Краще подбати про еластичність шкіри заздалегідь: втирайте при вагітності масло проти розтяжок кожен день, вранці і ввечері, і не забувайте регулярно використовувати скраб для тіла.

Яке використовувати масло від розтяжок при вагітності?

Масло – це,мабуть, найефективніший засіб від розтяжок при вагітності. Воно допомагає заспокоїти свербіж викликаний розтяжками і збільшити еластичність шкіри.

Масло ши

Одним з найбільш широко використовуваних засобів від розтяжок при вагітності є масло ши, яке робить шкіру м’якшою і покращує її зовнішній вигляд. Його можна застосовувати щодня після душу, наносити на критичні зони в невеликих кількостях. Чисте масло ши продається в магазинах лікарських трав і фіто аптеках.

Масло солодкого мигдалю

Масло солодкого мигдалю багате вітаміном Е, який допомагає шкірі залишатися молодою. Це масло дуже чутливе до світла і тепла, і зберігати його потрібно в темному і прохолодному місці. Масло солодкого мигдалю може використовуватися для розслабляючого масажу і для профілактики появи рубців.

Ефірне масло лаванди

Ефірне масло лаванди можна розвести в маслі солодкого мигдалю або маслі жожоба для підвищення їх ефективності. У 250 мл. рослинного масла додається 10-15 крапель ефірного масла лаванди.

Льняна олія

Інше масло, яке вважається ефективним засобом від розтяжок при вагітності, завдяки високому вмісту в ньому жирних кислот омега-3 і здатності стимулювати вироблення шкірою колагену. Це масло необхідно зберігати в холодильнику і використовувати не тільки для масажу, але і замість інших масел, використовуваних при приготуванні їжі.

Кокосове масло

Кокосове масло можна використовувати як масажне масло і для профілактики, так і для лікування розтяжок. Його пом’якшувальні властивості роблять шкіру дуже м’якою і еластичною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...