Масаж простати користь і шкода

масаж простати користь і недолікиПростатит – це тягар сучасних чоловіків. Практично кожен другий знайомий з цим захворюванням (до 80% у віці від 26 років), яке створює дискомфорт і спричиняє масу хворобливих відчуттів, що заважають нормальному життю. Сучасна медицина при своєчасному початку лікування успішно позбавляє від цієї недуги, але тільки за умови комплексного підходу.

Масаж передміхурової залози призначають не тільки при простатиті, але й різних розладах статевої системи.

КОРИСТЬ МАСАЖУ

Ефективні результати від масажу можна пояснити механічним впливом в області передміхурової залози, який подразнює нервові закінчення. В результаті кровоносні судини розширюються і приток посилюється, завдяки чому в простаті поліпшується кровопостачання і туди надходить більше кисню. Масаж простати підсилює дію лікарських препаратів, оскільки вони в більшій кількості надходять в ту область. Це призводить до одужання в найкоротші терміни.

Також масаж простати допомагає отримати речовину, яку виділяє заліза. Після його відправляють на аналіз і після отримання результатів призначають лікування запального процесу.

Існує думка, що регулярний масаж покращує якість сексуального життя, навіть у абсолютно здорового чоловіка. Оскільки хороший відтік секрету передміхурової залози стимулює чоловічу силу. Історичні відомості говорять про те, що чоловіки Стародавній Греції регулярно вдавалися до такої процедури.

Завдяки масажу відбувається відновлення тонусу м’язів передміхурової залози та промежини в цілому.

НЕДОЛІКИ МАСАЖ ПРОСТАТИ

Багато чоловіків розглядають масаж простати як загальнозміцнюючий і профілактичний засіб. Тільки неправильна техніка виконання може навпаки призвести до розвитку простатиту чи аденоми передміхурової залози.

Також є стан пацієнтів, при яких масаж передміхурової залози протипоказаний і замість користі завдасть лише шкоди:

  • Наявність геморою;
  • Пухлинні утворення в простаті;
  • Проктит і кальцит;
  • Камені в простаті;
  • Проблеми з сечовипусканням;
  • Аденома передміхурової залози, особливо на пізніх стадіях;

При наявності перелічених проблем масаж призведе до незворотних наслідків.

Масаж простати – це медична процедура і людина, яка її виконує, повинна знати порядок дій. Інтенсивні дії під час процедури можуть бути небезпечними. Наприклад, при гострому бактеріальному простатиті висока ймовірність зараження крові. При карциномі вони можуть привести до виникнення онкологічних ускладнень, а також до метастази раку. Інтенсивний масаж може спровокувати аутоімунну реакцію організму, що призведе до появи антигенів в крові. При цьому пацієнти скаржаться на сильний біль.

При неправильному виконанні дій масажу є ймовірність розриву тканин товстого кишечника нігтем або інструментом. Також це може призвести до нападу геморою.

Як показує практика лікарів, багато пацієнтів сильно хвилюються під час процедури. Вони занадто стискають м’язи живота і в результаті розриву деяких волокон м’язів виникає кровотеча, яка провокує нові проблеми зі здоров’ям.

Тема чоловічого здоров’я останнім часом стає все популярнішим. Краще з молодості берегти своє здоров’я, ніж лікувати наслідки помилок молодості. Згідно з медичними дослідженнями простатит в певній формі присутній у всіх чоловіків в зрілому віці. Масаж передміхурової залози процедура не з приємних. Вона повинна проводитися тільки досвідченим урологом. Головне не зволікати з візитом до нього.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...