Масаж для вагітних

Масаж для вагітнихВагітність – найпрекрасніший період у житті жінки, коли очікування малюка займає всі думки. Так хочеться, щоб ніщо не затьмарювало цей час. Але, на жаль, деякі жінки стикаються з низкою проблем під час вагітності. Як правило, вони пов’язані зі здоров’ям, оскільки організм починає перебудовуватися, з’являється додаткове навантаження. Звідси – болі в спині, ногах, загальне відчуття слабкості і т.д.
Налагодити здоров’я вам допоможе правильно зроблений масаж для вагітних, головна мета якого – розслаблення м’язів. Масажист опрацьовує ті зони тіла, які максимально схильні до навантажень: поперек, шию і хребет. При цьому масаж для вагітних повинен виконуватися не як звичайний класичний масаж, а з деякими заходами.
Так, при виконанні масажу не можна натискати на ділянки тіла, всі рухи повинні бути легкими, максимально розслаблюючими. Розтирання відбувається повільно, без натисків. Щоб вагітній жінці було зручно під час сеансу масажу, використовуються спеціальні крісла, які дозволяють прийняти максимально зручну позу. Під час масажу вагітної жінки слід застосовувати тільки натуральні масла, іноді з додаванням в них ефірного масла (у разі якщо це було попередньо схвалено лікуючим лікарем). Тривалість одного сеансу масажу для вагітних жінок не повинна перевищувати 45 хвилин.
Фахівці стверджують, що, незважаючи на деякі правила, яких слід дотримуватися масажистам при виконанні масажу вагітним жінкам, це відмінний спосіб поліпшити емоційний фон жінки, настрій, розслабити м’язи, знизити больові відчуття, а також підготувати тіло до майбутніх пологів. Якщо почати сеанси масажу на десятому тижні вагітності, тіло буде добре підготовлено через певний час, і пологи пройдуть легше.
Регулярний масаж під час вагітності допомагає жінці впоратися з больовими відчуттями, безсонням, тоді як ліки приймати не рекомендується. Крім того, добре зроблений масаж приносить задоволення, покращує апетит і приводить організм в тонус. Нерідко вагітні жінки бувають дратівливі зважаючи на свій особливий стан. Масаж допоможе розслабитися, позбутися стресів і втоми і нормалізувати психологічний фон.

В цілях безпеки перед проведенням масажу слід отримати консультацію лікаря, який попередить вагітну жінку про можливі ризики, призначить необхідні аналізи і розповість про протипоказання. Якщо такі будуть виявлені, слід дотримуватися подальших рекомендацій лікаря. Адже, як відомо, масаж навіть не під час вагітності може надавати різні побічні ефекти на організм. А в «цікавому положенні» ризиків стає більше, тому своєчасна медична консультація допоможе вирішити сумніви.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...