Марина

Походить від латинського слова "Марінус", перекладається як – "морський".

Як правило, Марина високої думки про себе. А красива Марина частенько себе навіть переоцінює. Емоції вона вміє підкоряти розуму, так що все, що стосується її особистої долі, вона здійснює обдумано і виважено.

Марина розумна, смілива, розкута, з сильно розвиненим почуттям гідності; зіткнувшись із зрадою коханої людини, не змириться, навіть якщо розлучення буде загрожувати крахом усього її життя. При настільки складному поєднанні гордості і розважливості Марина все ж не скупа.

Марина складе щастя людини спокійного, з поступливим характером, вміє забезпечити їй необхідний рівень життя. При цьому чоловік повинен постійно захоплюватися Мариною, вона не потерпить неуваги до себе. Через високої самооцінки у Марини складаються непрості стосунки зі свекрухою. На кухні Марина творить дива, прагнучи будь-що-будь вразити гостей своїми кулінарними здібностями. У турботах про дітей досить імпульсивна: то впадає заповнювати явні прогалини в їх вихованні, то надовго надає дітей самим собі. Здатна влаштувати сцену ревнощів у присутності незнайомих людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...