Марія

Перекладається з староєврейського як – "гірка", "уперта".

Марія щедро розливає навколо себе тепло, у якого постійно гріються потребують ласки, уваги, турботи. Чуже нещастя викликає у неї інстинктивне бажання допомогти. Марія віддана своїм дітям, вона не чає в них душі. Захоплення кимось, коли Марія в шлюбі, малоймовірні, але якщо чоловік хоче повністю убезпечити себе від подібного, йому слід завести з Марією хоча б одну дитину. Діти, до речі, у Марій найчастіше народжуються одностатеві. Хороші відносини Марії зі свекрухою гарантовані, якщо остання стара і безпорадна, якщо ж вона молода, здорова і не потребує турботи невістки, то буде ревнувати свого сина до неї. Марія стійко переносить побутові труднощі. Єдине, що робить її глибоко нещасною, це невірність чоловіка. Вона дуже улюблена дітьми, які завжди тримають її сторону.

Ім'я Марія є, мабуть, найбільш поширеним з жіночих імен у всьому світі. Це пояснюється широтою охоплення самих різних країн християнством. Ім'я Марія є транслітерацією староєврейського імені Miriam (Міріам), в перекладі – "гіркоту". Найбільш відомою його власницею була пресвята преподобна Діва Марія Єгипетська, Мати Ісуса Христа, що зачала Божого Сина непорочно після явища до неї ангела Господня. Поряд з іншими представниками святого сімейства (святим Йосипом, святою Анною), Пресвята Діва Марія була зарахована до лику Святих вже в перші роки існування християнства. Марії властиві безпосередність, веселість, довірливість, добра вдача і витонченість.

Міцним виявиться її союз з Григорієм, Анатолієм, Олександром, Віктором, Євгеном, Іваном, Валентином. Брак може бути невдалим з Русланом, Едуардом, Феліксом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...