Марат

Перекладається як – "бажаний".

Марат – душа компанії. Марат сприйнятливий, знаходить розуміння в оточуючих, друзів і близьких! Його зовнішня холодність і строгість приховують спрагу душевного тепла. Марат не любить поверхневих і необов'язкових людей, оскільки сам дуже обов'язковий. Все, чого Марат досягає в житті, йому дістається з працею, але він все може добитися своїми силами.

Марат прагматичний, розважливий, обережний, пунктуальний і методичний, дуже працьовитий і наполегливий у досягненні своїх цілей і задумів. Марат у всьому проявляє ініціативу, в будь-якій справі швидко знаходить раціональне зерно, часто прагне спробувати свої сили в чомусь новому. Марат не дуже хазяйновитий, ненаситно цікавий, привабливий, ніколи не втрачає індивідуальності. Марат з успіхом працює в тих сферах, де доводиться багато спілкуватися з людьми, має почуття справедливості.

Марат, який народився в грудні, володіє мужністю, великою силою волі і завдяки цим якостям домагається більших успіхів, але його імпульсивність негативно позначається на його діяльності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...