Мануїл

Перекладається як – "визначення боже".

У Мануїла є декількох відданих друзів, які добре його знають абсолютно іншою людиною. Він не любить ходити в гості, рідко буває в компаніях, але обожнює відвідувати музеї, виставки, лекції на науково-популярні теми. Він надійний і вірний друг, готовий заради друзів на багато жертви, віддасть друзям все до останнього. Болісно переносить сварки з близькими і тим більше розрив. Ніжно піклується про рідних, уважний до батьків. Поважає людей похилого віку, завжди підтримає з ними бесіду, вислухає уважно, поспівчуває.

Одружується пізно і один раз: якщо шлюб не складається, що буває у Мануїла рідко, другий раз він вже не одружиться. Має подругу життя, але офіційно відносини оформляти боїться. Мануїл – прекрасний чоловік: він господарський, поступливий, поступливий, вміє постояти за себе. Може, тому у Мануїла дуже рідкісні розводи. Він готовий робити все по будинку, любить ходити на ринок, вміє вибрати якісні продукти за помірною ціною. Економно витрачає гроші, нерідко дружина просто віддає сімейний бюджет в його руки з упевненістю, що ні один рубль не буде витрачений на щось непотрібне.

Мануїл – роботяга, вміє заробляти гроші, не упустить можливості заробити і у вихідні дні. На роботі його цінують, поважають за здатність завжди прийти на допомогу колегам. Він охоче когось підмінить, допоможе швидко зробити роботу, підтримає чиюсь ідею. Акуратний, пунктуальний і обов'язковий. Ніколи не підведе, тримає слово. Не кар'єрист, завжди задоволений своїм теперішнім становищем, а якщо несподівано отримує підвищення, довго розмірковує, чи погоджуватися: і так все добре.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...