• Без категорії

Манікюр і вагітність: що потрібно знати майбутній мамі

Манікюр і вагітність: що потрібно знати майбутній мамі

Майбутні мами так часто стикаються з заборонами, що починають сумніватися навіть у тому, чи можна їм в’язати або стригти волосся. Деякі з цих «табу» – всього лише міфи, але проте, чи можна фарбувати нігті при вагітності, варто задуматися, адже до складу лаку і засобів для його видалення входять не найкорисніші для дитини речовини.

  • Багато хімічних речовин, використовувані при манікюрі, небезпечні для здоров’я. Звичайно, вони не потрапляють в кров з поверхні нігтів, але, щоб не вдихати їхні пари,потрібно добре провітрювати приміщення.
  • Вибирайте рідину для зняття лаку без вмісту ацетону, не захоплюйтеся нарощуванням нігтів.
  • При дотриманні цих правил фарбувати нігті майбутнім мамам цілком безпечно. Однак ближче до дня пологів нехай нігті будуть короткими і без покриття.

Чи діє лак для нігтів на організм матері і дитини?

Звичайно,будь-який лак для нігтів – це не корисна речовина. До його складу може входити толуол, формальдегід і камфора. Всі вони потрапляють в організм через дихальні шляхи і у високих концентраціях дуже шкідливі. З цієї причини жінки замислюються про те, чи можна фарбувати нігті при вагітності. На щастя, за той час, що виробите манікюр, в кров не потрапить велика кількість цих речовин, тому забороняти цю процедуру майбутнім мамам підстав немає. Правильний манікюр ненебезпечний для здоров’я майбутньої мами, але все ж є кілька особливостей, які слід враховувати.

Звертаємо увагу:

По-перше, потрібно пам’ятати, що з настанням вагітності організм змінюється, і це позначається на стані і структурі нігтів. У деяких жінок це поліпшується, нігті швидше ростуть, стають міцнішими, але багато хто, навпаки, відзначають погіршення і стикаються з новими проблемами,такими, як ламкість, сухість і розшарування.

По-друге, важливо ретельно вивчати склад всіх засобів, якими ви користуєтеся, і не робити вибір на користь дешевих лаків. Також уважно поставтеся до вибору рідини для зняття лаку і наявності в числі інгредієнтів ацетону, який діє на нервову систему. Використовуйте препарати,які не містять цю речовину.

По-третє, до таких популярних процедур , як нарощування нігтів і всіляким способам їх зміцнення, варто поставитися обережно,тому що їх проводять з використанням алергенних матеріалів і засобів. Особливо це важливо на перших місяцях вагітності, коли відбувається формування всіх систем і органів майбутнього малюка.

Намагайтесявибирати перевірені і якісні засоби для нігтів, що не містять шкідливих речовин,перевіряйте їх склад, віддавайте перевагу надійним виробникам і робіть манікюр в добре провітрюваному приміщенні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...