• Без категорії

Мамо, я вагітна!

Мамо, я вагітна!«Мамо, я вагітна…» – розтираючи соплі і ковтаючи сльози, тремтячим голосом говорить Ваша дівчинка-школярка, Ваша улюблена і лагідна дитина. Вона ще вчора грала в ляльки, а сьогодні доросле життя зіграло з нею жорстокий жарт. Навіть в страшному сні матері не хотіли б бачити своїх дочок в такій ситуації. Але таке трапляється досить часто. Чому так відбувається? Як уберегти своє чадо від такої проблеми як рання вагітність? Спробуємо розібратися.

Як відомо, добре все те, що відбувається вчасно.

Ранньою вагітністю (її ще називають підлітковою) прийнято рахувати стан вагітності у дівчаток-підлітків 13-19 років. Саме в цьому віці у дівчинки відбувається гормональна перебудова організму, коли вона "вже не дівчинка, але ще не жінка", як ще недавно співала кумир всіх дівчаток-підлітків Брітні Спірс.

Звичайно, в слаборозвинених країна Африки або Азії рання, за нашими мірками, вагітність може сприйматися суспільством цілком нормально, але хто в цих країнах надає значення шокуючим показникам дитячої смертності, зокрема під час пологів?

Врешті-решт, в наших, європейських широтах немає гострої необхідності раніше народжувати багато дітей-помічників в сільськогосподарських роботах, наприклад, для обробітку плантацій рису, як це було в стародавньому Китаї. А ранню вагітність дівчинки-підлітка не стануть вважати благословенням небес, як це відбувається в деяких африканських селах.

У розвинених країнах більшість підліткових вагітностей є незапланованими і, як наслідок, в 70% випадків закінчуються абортами, причому на пізніх термінах, 15% – викиднями і лише 15% доводиться на пологи. Чому ж зараз, в наше інформаційне століття, існує проблема ранньої вагітності?

Основна причина – відсутність або недостатнє статеве виховання підлітків.

Мало хто всерйоз замислюється про наслідки вагітності незформованого організму, а їх безліч.

Джерело: moideti.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...