Мами-фрілансери діляться досвідом …

rabota decreteМожна з упевненістю сказати, що сьогодні вже розвінчаний міф про обов’язкову відмову від можливості працювати для молодої мами. Дитина перестала бути перешкодою на шляху до продовження кар’єри. Більше того, деякі жінки не повертаються на колишнє місце і по закінченню декретної відпустки залишаються на позиціях фрілансерів.

Очікування малюка і необхідність перебування з ним хоча б перші півроку викликає різку зміну способу життя молодої мами. Ви повинні знаходитися при дитині практично невідлучно — якщо не поруч, то хоча б у готовності відразу зреагувати. Декретна відпустка також пов’язана з нездатністю виконувати великий обсяг роботи або просто з’явитися в офісі. Але якщо раніше все це означало лише необхідність осісти вдома та забути про власне просування трудовими сходами, то сьогодні декретна відпустка сприймається багатьма жінками як можливість опанувати нові способи заробітку.

Особливо декретна відпустка надихає на трудові подвиги тих, хто завжди відчував у собі креативну нотку. Такі молоді мами використовують вільний від хатніх обов’язків час, щоб реалізувати свої творчі нахили й перетворити їх на джерело надходження фінансових коштів. Якщо ви любите вишивати картини бісером, добре шиєте або плетете, вмієте робити унікальні прикраси, то ви не залишитеся без роботи в декреті. Реалізувати свій товар вам допоможуть різні співтовариства, організовані на просторах інтернету, реклама у власному блозі, а також нестаріюче і завжди ефективне «сарафанне радіо».

Також ви можете спробувати себе у ролі фрілансера. Уявіть себе у світі віртуальної журналістики або перекладу, почніть виконувати дизайнерські проекти.

Якщо у вас проблеми з фантазією, ви можете вибрати й іншу роботу — виконувати передрук матеріалів із рукописного тексту або зі звукових файлів. Все це забезпечить вам можливість працювати у своєму ритмі і графіку, довільно регулюючи день.

Є і третій варіант, пов’язаний з організацією власного бізнесу. Деякі молоді мами, опинившись вдома, починають замислюватися про те, що варто розпочати свою справу. Так з’являються досить успішні підприємства, часто пов’язані з дітьми — мережі магазинів іграшок або дитячі приватні садки. Тому якщо ви мріяли стати главою власної фірми, то можете почати робити перші кроки вже зараз.

Успіхів вам!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...