• Без категорії

Мама, я народжуюся!

Мама, я народжуюся!Космічний погляд новонародженого малюка… У ньому глибина, що очаровує, і якась нез’ясовна мудрість. Що ти знаєш, маленька людина? Який досвід відображається в твоїх чистих очах? За твоїми плечима ціле життя завдовжки в 9 місяців і один незабутній день, що став Днем твого Народження.

Подорож з мами в світ дається непросто. Це важка робота – народження. Серйозне і відповідальне випробування. Нічого важчого в цьому житті з людиною вже не відбудеться. Для дорослого непосильні ті навантаження, які успішно переживаються малюком, що народжується, і є для нього фізіологічними. Крихітка проходить свого роду ініціацію, доводячи Природі і самому собі свою зрілість, витривалість і готовність жити поза маминим організмом.

Вагітність – блаженна і безтурботна пора в житті малюка. Він щасливий і безтурботний, а різні емоції, відвідуючі його – поверхневі і короткочасні. Крихітка – частина маминого тіла, і відчуває себе єдиним з нею і зі всім Всесвітом.

Але в останні тижні вагітності плацента, що зносилася, вже не так бездоганно забезпечує дитину киснем і харчуванням, та і обійми матки стають все тісніше і тісніше.

Органи і системи крихітки готові до своєї роботи, вивірені багатотижневими тренуваннями, і зараз його організм старанно завершує останні приготування – покриваються сурфактантом (спеціальною речовиною-мастилом) альвеоли легенів для самостійного дихання і дозрівають надниркові для вироблення потрібних для народження гормонів. Від зрілості легенів і надниркових напряму залежить готовність до народження.

І ось – готовий!.. Пора народжуватися. Його готовність по внутрішніх каналах зв’язку передається мамі, провокуючи в її організмі активне вироблення необхідних гормонів.

Усередині маминого тіла починається поки що ледве уловима, але вже злагоджена робота. Процес пішов… Заручившись маминою підтримкою, зібраний і повний рішучості, малюк вступає в пологи.

Рекомендуємо зайти на сайт: Лазаревское 23 регион

Перші легкі схватки пестять, як м’які мамині обійми. Малюк бадьорий і небагато збуджений в передчутті прийдешніх змін. Щось відбувається! Він не усвідомлює подію, що наближається, так, як доросла людина, але реагує на те, що відбувається з яскравими емоціями.

Все в його маленькому житті просочено ритмом, він добре знайомий і дружній з ним. Тому ритм схваток, що повторюються, що стає все більш чітким і вираженим, допомагає крихітці зосередитися і розслабитися.

Інтенсивність скорочень навколо малюка зростає, з усіх боків на нього тисне сила біля 50кг.

Важко: це в 12-15 разів більше його власної ваги. Стискаючись, м’язи матки пережимають кровоносні судини, що ведуть до плаценти. Кожна сутичка стає свого роду затримкою дихання для малюка. Важко.

Ми знаємо, що він справиться – такі навантаження фізіологічні для крихітки і допомагають запустити в його тілі всі процеси, необхідні для самостійного існування.

Але йому важко, і в ці моменти він переживає цілу гамму “сірих” емоцій: безвихідність, страх за своє життя, страх втратити маму і відчай. Ще б! Затишне і улюблене житло, його Всесвіт, його мама, стискає його і штовхає, але куди? Адже виходу ще не видно, та і чи існує він?…

Джерело: uaua.info

Существует разница в беременности X лунных месяцев и заключается она не в высоте самого дна матки, а в его окружности. Изменение матки В первых случаях окружность составляет примерно 80 (см), а уже под конец беременности может достигать и 100 (см), а может и более.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...