Мама і донька – подруги на все життя

Мама і донька - подруги на все життяВи щаслива мама чудової дівчинки або навіть декількох дочок? Яке це щастя. Донька – це той чоловічок, який з часом перетворитися на вашу найближчу і душевну подругу. Часто між цими двома жінками не буває таємниць, завжди є з ким поділитися, поплакатися. Причому, часто опорою стає не тільки мама, а навпаки, ваша дівчинка.

Та тільки така душевна близькість між батьками і дітьми просто так не настає. З боку мами повинна бути проведена велика робота. Ви повинні стати своїй дитині справжньою подругою, але зумійте не переступити межу панібратства, залишайтеся авторитетом.

Кажуть, що до 5 років дитина в сім’ї цар і бог, з 5 до 15 раб, а з 15 років – друг. Постарайтеся уникнути ось цього рабства. У 5 років ваша донька вже маленька жінка. Наряджайте, прищеплюйте хороший смак в одязі, зачісці. Якщо маленька дівчинка звикне красиво одягатися, то пронесе це вміння через усе життя. Ставтеся серйозно до її проблем. Часто дорослі сміються над дитячою любов’ю своїх чад. Але це дуже серйозне почуття. Дитина вчиться любити, а неправильне ставлення дорослих може призвести до того, що любові так і не навчиться.

Зате уявіть, ваша маленька леді по секрету розповіла, що в групу прийшов новенький хлопчик, такий гарний-гарний. А ви з нею серйозно обговорили, що ж у ньому такого доброго, може навіть дали пораду, як йому сподобатися. Не відмахуйтеся фразами: “рано тобі про це думати”, “так він з поганої родини, тобі не пара”. Дочка ще не заміж зібралася – вона просто поділилася почуттям, яке з’явилося в її маленькому сердечку, і часто вона сама не знає, що з цим робити. Підтримайте, і тоді і в 15, і в 20 років вона прийде до мами за порадою.

У житті буває всяке, можуть бути проблеми в школі, небажання допомагати в домашній роботі. А на закиди батьків буде роздратування і відповідь: “А мені це треба? У мене буде інше життя … Багате, щасливе з домробітницею, я буду просто дружиною, і мені не потрібно буде освіта!”. Може буде саме так або якось по-іншому. Не навчання в житті головне, не вміння вести домашнє господарство, не краса. Головне в цьому житті любов. Жінка без кохання не може реалізуватися як жінка, це її призначення на землі.

І якщо донька знає, що любов – головне, від цієї думки можна йти далі. Хочеш, щоб тебе любили? Потрібно бути освіченою, господаркою, доглянутою. Хочеш бути коханою, будь скромною, чистою в помислах і справах. Повірте, ваша дівчинка буде це сприймати вже зовсім інакше. Коли років в 13-17 прийде перша любов, вона для неї буде величезною. Мама не буде супротивником, мама буде порадником і подругою. Тільки мама сприймає дівчинку як своє продовження і ніколи не буде їй радити щось на шкоду.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...